cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Věhlasné soustruhy se šikmým ložem TAKISAWA v širokém sortimentu se robotů rozhodně nebojí!

V současné době slýcháme od mnoha strojírenských firem nářky na nedostatek kvalifikovaných zaměstnanců se znalostí obsluhy CNC obráběcích strojů. Existuje přitom velmi jednoduché řešení, jak rychlým a efektivním způsobem tento problém vyřešit a ještě pronikavě zvýšit produktivitu a hygienu práce. Naše firma Mach Trade v úzké spolupráci s japonským výrobcem TAKISAWA uvedla před nedávnem robotizovanou linku na opracování pístních kroužků z odlévaných litinových polotovarů.

Linka je sestavená celkem ze tří CNC soustruhů výrobce TAKISAWA modelové řady LA250/300 s řízením FANUC. Všechny stroje jsou kompletně obsluhovány 8osým špičkovým robotem, který dokáže odebírat přířezy z gravitačního zásobníku podle rozměrů, vkládat je do jednotlivých strojů a odebírat hotové obrobky. Ty přemisťuje na tyčový zásobník organizovaný opět dle rozměrů opracovaných kroužků. Robot ...

 


 

Obráběcí centra QUASER pro široké technologické potřeby

Stroje firmy QUASER jsou již dobře zavedenou značkou na českém trhu a okruh zavedených zákazníků se stále rozrůstá. Pro stroje všech typových řad je charakteristickým znakem enormní tuhost základního skeletu.

 

 

 


 

Pozvánka

Pozvánka na veletrh AMPER 2018

 

 


 

Poslední čísla našich časopisů