cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

ŠKODA AUTO v průběhu celozávodní dovolené modernizuje a rozšiřuje své české závody

škoda

ŠKODA AUTO využívá červencové odstávky výroby k provedení údržby a modernizace ve svých třech českých závodech. Práce probíhají ve více než 80 výrobních halách na téměř 500 pracovištích v Mladé Boleslavi, Kvasinách a Vrchlabí. Ke klíčovým aktivitám patří přípravy na zahájení výroby nového modelu ŠKODA KODIAQ v Kvasinách, práce na nové lince servo-lisů v hlavním výrobním závodě v Mladé Boleslavi a optimalizace technologicky špičkových provozů výroby převodovek ve Vrchlabí. Celozávodní dovolená začala v jednotlivých závodech 4. července a potrvá až do 22. července 2016.

ŠKODA AUTO během celozávodní ...

 


 

Společnost Jungheinrich na veletrhu CeMAT 2016 úspěšně propojila zákazníky se světem nejnovějších technologií a ukázala směr budoucího vývoje.

Nová řada základních ručně vedených vozíků pro lehké nasazení

Pod heslem „Connecting with Your Business“ představila společnost Jungheinrich na veletrhu CeMAT 2016 na ploše větší než 7000 m2 inovativní technologie, nové výrobky, efektivní systémy a flexibilní řešení pro racionalizaci a snížení nákladů na vnitropodnikové logistické procesy. Expozice oslavovala i 60 let vývoje vozíku s výsuvným sloupem či první sériově vyráběný elektrický vysokozdvižný vozík s Li-Ion baterií. Významní zákazníci ocenili i jednodenní leteckou cestu, kterou zorganizovala česká pobočka Jungheinrichu.

Vybrané novinky: Lithium-iontové baterie na kompletní portfolio ručně vedených vozíků, na čelní vozíky do 2 tun a na retraky. Easy Pilot – dálkový ovladač, díky kterému obsluha horizontálního vychystávacího vozíku nemusí ...

 


 

ABB Česká republika představí na MSV 2016 svého historicky největšího robota

logo_ABB

Společnost ABB Česká republika, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, dnes odhalila některé z technologických novinek, které představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu. Návštěvníci stánku ABB na brněnském výstavišti budou mít ve dnech konání veletrhu 3. –10. října možnost seznámit se například s největším průmyslovým robotem IRB 8700, který byl kdy v ABB vyroben, dále robotem IRB 910SC SCARA, či robotickou buňkou pro měření kvality FlexInspect.

 


 

Poslední čísla našich časopisů