cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

ŠKODA Akademie sází na rozhraní IO-Link plug and play od Murrelektronik

murr elektronik logo

Firma Murrelektronik dlouhodobě spolupracuje se ŠKODA AUTO, kam dodává řadu komponentů pro elektroinstalaci výrobních technologií. Nově však vybavila kompaktními sběrnicovými moduly IO-Link s příslušenstvím, jako jsou propojovací kabely a konektory, laboratoře ŠKODA Akademie. ŠKODA Akademie, jejíž součástí je i Střední odborné učiliště strojírenské, je zodpovědná za personální rozvoj zaměstnanců ŠKODA AUTO, konkrétně za rozvoj jejich odborných i nadodborných kompetencí.

 


 

Pojezdové dráhy HIWIN přidávají průmyslovým robotům sedmou osu

Řešení HIWIN zvyšuje dosah kolaborativních a manipulačních robotů a zvětšuje jejich operační prostor

Brno 22. 8. 2018 – S nástupem a prudkým rozvojem robotizace přináší společnost HIWIN nová řešení, která zajistí kolaborativním a manipulačním robotům vyšší dosah a rozšíření manipulačního prostoru. Robot, který využívá pojezdovou dráhu, může obsluhovat více pracovišť. Zákaznická řešení HIWIN pro třídu manipulačních robotů (se zátěží do 30 kg a dosahem ramen do 100 cm) zahrnují především vodorovné aplikace, ale také méně obvyklé aplikace svislé.

„V rámci našich zákaznických řešení nabízíme ...

 


 

Pozvánka na první společnou konferenci HxGN LOCAL ČESKO A SLOVENSKO 2018 divizí Safety & Infrastructure, Manufacturing Intelligence a PPM

Letošní rok se vůbec poprvé uskuteční společná uživatelská konference tří divizí nadnárodní společnosti Hexagon, které mají v České republice a na Slovensku své zastoupení

Zámecký hotel Valeč

Hexagon Safety & Infrastructure, Hexagon Manufacturing Intelligence a Hexagon PPM letos poprvé spojí své síly a během dvoudenní uživatelské konference budou svým zákazníkům prezentovat novinky a zajímavosti z oblasti 3D měření, skenování a softwarových a hardwarových řešení.

 Stejně jako v každém roce bude i letos prostor pro ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů