cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Chcete ušetřit? Tak seřizujte!

Minulý rok nebyl pro firmy z oblasti strojírenství příliš příznivý, více než 160 zkrachovalých firem to jen potvrzuje. Tento stav je především způsobený tlakem na snížení nákladů.

Firma Grumant s. r. o. poskytuje již téměř 25 let svým zákazníkům plnou podporu s cílem snížení nákladů. Toho lze dosáhnout optimalizací nástrojů a řezných podmínek, tedy zkrácením strojních časů. Další z možností je potom zkrácení časů vedlejších. Zde nachází své uplatnění seřizovací přístroje BMD.

Ekonomické důvody přípravy nástrojů mimo stroj s využitím seřizovacích přístrojů

Dnes se již asi nenajde nikdo, kdo by pochyboval o úsporách vedlejších časů nasazením seřizovacích přístrojů. Ano, seřizovací přístroj si kupujeme zásadně proto, abychom ...

 


 

Asseco Central Europe vstupuje do strategického partnerství se společností CEIT

Společnost Asseco Central Europe rozšířila své portfolio produktů a služeb investicí do technologické společnosti CEIT, se kterou vytvořila strategické partnerství. Středoevropský technologický institut CEIT (Central European Institute of Technology) nabízí nejmodernější a vysoce kvalitní řešení pro průmysl a služby. Skupina rychle rostoucích firem, které CEIT reprezentuje dokazála úspěšně uplatnit své inovativní produkty zejména v automobilovém průmyslu.

Téměř 250 vysoce kvalifikovaných odborníků společnosti CEIT se zabývá technickými a procesními inovacemi, průmyslovou automatizací, materiálovým a konstrukčním inženýrstvím, a také vzděláváním. Výzkum a vývoj, který je dominantní činností této společnosti, je flexibilně spojen s praxí. Jeho roční obrat činí přibližně 22 mil. eur.

 


 

KONEC OSLŇOVÁNÍ SVĚTLY PROTIJEDOUCÍCH VOZIDEL.

V SUPERMODERNÍ LABORATOŘI VARROC SE TESTUJÍ INTELIGENTNÍ ADAPTIVNÍ SVĚTLOMETY.

Společnost Varroc Lighthing Systems otevřela ve východočínském Čchang-čou novou high-tech laboratoř, jejíž součástí je i 50 metrů dlouhý světelný tunel vybavený mimořádně přesným goniometrem měřícím intenzitu světelných paprsků pod různými úhly. Experti Varroc jsou tak schopni simulovat jakékoliv světelné podmínky, se kterými se potkávají řidiči aut v běžném provozu a testovat výkon i důležité kvalitativní parametry všech nově vyvíjených inteligentních adaptivních světlometů. Ty nejenže samy dokáží rozpoznat protijedoucí vůz, ale budou schopny autonomně a plně bez zásahu řidiče upravit intenzitu světel, aniž by došlo k oslnění jiných řidičů.

 


 

Poslední čísla našich časopisů