cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

VEEM TRADING Brno Vám nabízí:

Společnost VEEM TRADING, s. r. o., Brno nabízí širokou paletu komponentů pro vakuovou techniku, produktů pro upínací a střihací techniku, ochranných systémů pro stroje a mnoho dalších.

Vakuová technika

Svou nabídkou více než 20 000 variant vakuových přísavek je VEEM TRADING, s. r. o., největším dodavatelem tohoto neodmyslitelného příslušenství vakuových systémů na trhu. Vakuové přísavky plochých, měchových, oválných i speciálních tvarů od průměrů 1 a více jak 1 000 mm, v 21 materiálových provedeních, se díky svému preciznímu provedení vyznačují vysokou odolností proti otěru a jiným vlivům, což se pozitivně projevuje na jejich životnosti. Novinkou v programu vakuových přísavek jsou zcela bezotiskové vakuové přísavky v provedení z materiálu HNBR a dále se speciálním filcovým povrchem pro trvalé teploty až 550 °C. Další významnou oblastí nabídky jsou vakuové ...

 


 

Valeo spouští Valeo.ai, první globální výzkumné centrum umělé inteligence a deep learning pro automobilní aplikace

Valeo spouští v Paříži první globální výzkumné centrum umělé inteligence a deep learning určené pro automobilový průmysl.

Valeo.ai posílí vedoucí pozici Valea v oblasti autonomního řízení spolu se silným spojením s vědeckou komunitou tak, aby se stalo lídrem v této oblasti a přispělo k probíhající změně modelů transportu a mobility. Umělá inteligence a deep learning jsou čím dál tím důležitějšími prvky výzev pro dnešní autonomní vozidla, od vysokovýkonných senzorů pro pochopení kontextu vozidel až po zlepšené autonomní řídicí funkce v komplexních prostředích, chytrou interakci s uživateli a schopnost učit se od dalších připojených vozidel.

Spuštěním Valeo.ai se Valeo pokouší o vytvoření otevřené komunitní sítě určené pro tvorby state–of–art autonomních aplikací v umělé inteligenci a deep learning. S ...

 


 

Progresivním zaměstnavatelem regionu roku 2017 se stal olomoucký závod Koyo Bearings

Na předávání cen Zaměstnavatel roku na Vysoké škole báňské se Koyo umístilo na prvním místě v kategorii firem do 500 zaměstnanců v Olomouckém kraji. Tím převzalo čestný titul Progresivní zaměstnavatel regionu. Soutěž každoročně pořádá Klub zaměstnavatelů ve spolupráci s firmou Sodexo a PwC. Cena do Bystrovan putuje už popáté.

Soutěž je vyhodnocována na základě mezinárodně uznávaného standardu Saratoga, jehož odborným garantem je poradenská společnost PwC. Vyhodnocování probíhá na základě dat o výdajích na školení zaměstnanců, o fluktuaci pracovních sil, o růstu nebo poklesu jejich počtu apod.

V loňském roce se závod v rámci Olomouckého kraje umístil na 3. místě. Z tohoto mírného propadu oproti předchozím letům si podle manažerky pro oblast lidských zdrojů Jany Kopecké vzali ponaučení: ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů