cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

ColorSave – mějte náklady na přídavné materiály pod kontrolou

svoboda logo

ColorSave 1000 je poslední generace gravimetrického dávkování masterbatche pro lisovny. Jedná se o patentovaný systém Izraelské firmy LIAD, který má vnitřní vážící násypku, která zajišťuje vysokou odolnost vůči mechanickým nárazům a chvění. Společnost LIAD byla založena v roce 1979 v Izraeli a dnes je standardem pro špičková řešení dávkování aditiv. Masterbatch, neboli aditiva jsou pevné, nebo i kapalné přísady do základního plastového materiálu, které se dodávají pro změnu vlastností základního materiálu.

Primárně se jedná o změnu barvy, zvýšení odolnosti vůči UV záření, retardéry hoření, mazání, ...

 


 

HANNOVER MESSE 2017 (24. – 28. 4. 2017) – bezplatné elektronické permanentní vstupenky

hm_logo_col

 


 

Kooperující robot ve ŠKODA AUTO Vrchlabí založil již miliontý píst převodovky DQ 200

škoda

Významné jubileum zaznamenal moderní hi-tech závod ŠKODA AUTO ve Vrchlabí. Kooperující robot KUKA, který přímo spolupracuje se zaměstnanci závodu na společné výrobní lince, založil již miliontý píst řazení do automatické převodovky DQ 200. Tuto vysoce sofistikovanou výrobní technologii zavedla ŠKODA AUTO jako první v České republice.

V závodě Vrchlabí se vyrábí ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů