cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Za úspěchy stojí především lidé, naši zaměstnanci

Jsem moc ráda, že v druhém letošním čísle časopisu Automobil Industry mohu přinést rozhovor s Ing. Luďkem Steklým, MBA, generálním ředitelem společnosti AGC Automotive Czech, a. s. Každý šestý osobní automobil v Evropě je kompletně zasklen v tomto závodě. Povídali jsem si nejenom o výrobě, technologii, vývoji, ale řeč přišla také na to, jak důležité je mít ty „správné“ zaměstnance. Vždyť i Tomáš Baťa řekl: „Budovy – to jsou hromady cihel a betonu. Stroje – to je spousta železa a ocele. Život tomu dávají teprve lidé.“

Pane Steklý, představíte ve stručnosti ...

 


 

EMO Hannover 2017 – bezplatná elektronická vstupenka

Bezplatné elektronické vstupenky pro čtenáře časopisu Automobil Industry a webu www.automobilindustry.cz vydavatelství INFOCUBE s. r. o.

Čtenářům časopisu Automobil Industry a webu www.automobilindustry.cz vydavatelství INFOCUBE s. r. o. nabízíme bezplatné jednodenní elektronické vstupenky (eTickets) k návštěvě veletrhu EMO Hannover 2017. Elektronická vstupenka (eTicket) je jednodenní vstupenka platná vždy jeden den vybraný den v době konání veletrhu EMO Hannover 2017. Elektronická vstupenka platí v den návštěvy veletrhu také jako jízdenka na veřejnou dopravu v Hannoveru (GVH region). Před nástupem jízdy stačí na vstupence označit datum návštěvy veletrhu.

Jednodenní elektronická vstupenka pro první den návštěvy ...

 


 

Moulding Expo 2017 na cílové rovince

Mezinárodní veletrh prototypů, nástrojů a forem 30. 5. – 2. 6. 2017, výstaviště Stuttgart

Veletrh s mottem „by the industry for the industry“ – Messe Stuttgart stále pracuje na dalším rozvoji této myšlenky.

„Je skvělé pozorovat, jak Moulding Expo roste a jak dobře je přijímáno výrobci prototypů, nástrojů a forem,“ řekl Florian Niethammer, projektový manažer. Messe Stuttgart je na dobré cestě, aby předčila výsledky premiéry Moulding Expo. „Ve srovnání s rokem 2015 je již nyní rezervováno více výstavní plochy a seznam ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů