cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

ABB Česká republika představí na MSV 2016 svého historicky největšího robota

logo_ABB

Společnost ABB Česká republika, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, dnes odhalila některé z technologických novinek, které představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu. Návštěvníci stánku ABB na brněnském výstavišti budou mít ve dnech konání veletrhu 3. –10. října možnost seznámit se například s největším průmyslovým robotem IRB 8700, který byl kdy v ABB vyroben, dále robotem IRB 910SC SCARA, či robotickou buňkou pro měření kvality FlexInspect.

 


 

ŠKODA a ČVUT společně uspořádaly konferenci k budoucnosti průmyslu

Trendy v oblasti technického vývoje, systému výroby a kvality přinesla Mezinárodní konference o Průmyslu 4.0 a aplikaci metody Quality Function Deployment (QFD), kterou v Praze a Mladé Boleslavi společně uspořádaly ŠKODA AUTO, ČVUT a německé organizace AutoUNI a QFD Institut pod záštitou vlády české republiky.

„Cílem konference bylo stanovit trendy a směr, kterým se bude nejen automobilový průmysl ubírat,“ říká Jaroslav Machan z technického vývoje ŠKODA AUTO, který konferenci vedl a společně se svými kolegy organizoval. Mezinárodní konference představila významné události v průmyslu v kontextu s přicházející průmyslovou revolucí 4.0, představující zásadní posun v oblasti automatizace výroby, digitalizace a konektivity.

 


 

ABB ČR stěhuje své sídlo do nových prostor BB Centra v Praze 4

logo_ABB
Společnost ABB Česká republika, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, se přesouvá do nových prostor v pražské Michli. Společnost, působící na českém trhu již 24 let, se 1. června 2016 stěhuje do nového sídla v budově DELTA, která je součástí areálu BB Centrum v Praze 4.

ABB Česká republika bude od 1. června nově sídlit v prostorách budovy ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů