cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Kooperující robot ve ŠKODA AUTO Vrchlabí založil již miliontý píst převodovky DQ 200

škoda

Významné jubileum zaznamenal moderní hi-tech závod ŠKODA AUTO ve Vrchlabí. Kooperující robot KUKA, který přímo spolupracuje se zaměstnanci závodu na společné výrobní lince, založil již miliontý píst řazení do automatické převodovky DQ 200. Tuto vysoce sofistikovanou výrobní technologii zavedla ŠKODA AUTO jako první v České republice.

V závodě Vrchlabí se vyrábí ...

 


 

Veletrh AMPER 2017 – 25 let ve znamení technického pokroku

Terinvest logo

Roku 1993 se uskutečnil první veletrh AMPER a příští rok od 21. do 24. března 2017 proběhne již jeho 25. ročník. Veletrh, který začínal ve skromných prostorách paláce kultury v Praze, se přesunul na moderní výstaviště v Brně a patří do úzké špičky nejúspěšnějších veletrhů pořádaných ve střední Evropě. V průběhu čtvrtstoletí se z něj stala tradiční událost ve světě elektrotechniky. Navzdory své tradičnosti se však soustředí na technologické novinky a aktuální technologické trendy, a i proto se stále těší velkému zájmu profesionální veřejnosti.

 


 

Společnost Sandvik Coromant se stává prémiovým partnerem značky DMG MORI

logo
Zákazníci začínají využívat výhody, které jim přináší spolupráce těchto lídrů trhu

Společnost Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, podepsala dohodu, na základě které se stala prémiovým partnerem předního výrobce obráběcích strojů, firmy DMG MORI. Touto dohodou se Sandvik Coromant stává jediným výrobcem obráběcích nástrojů, který může využívat označení prémiový partner DMG MORI, a dochází k dalšímu posílení vztahů mezi oběma společnostmi na globální úrovni. Výrobní závody po celém světě budou mít nyní prospěch ze spojení znalostí a zkušeností ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů