cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Chinaplas 2018
ENGEL se dále rozvíjí – největší investiční program v dějinách firmy

ENGEL dále roste. Již počtvrté za sebou se tomuto výrobci vstřikovacích strojů a dodavateli systémových řešení se sídlem ve Schwertbergu (Rakousko) podařilo zvýšit roční obrat. Skupina podniků uzavřela obchodní rok 2017/18 na konci března s obratem 1,51 miliardy EUR a dosáhla tak oproti předchozímu roku 11procentního nárůstu.

Ještě do září se bude stavět v hlavním sídle firmy ENGEL ve Schwertbergu (Rakousko). Nová stavba vpravo vedle hlavního vchodu – zde na simulaci – rozšíří severní výrobní halu, která byla zřízena v roce 2013. ...

 


 

Nová generace přímého centrálního mazacího systému řízeného PLC

Společnost HIWIN s.r.o. uvádí na český trh mazací systémy FlexxPump od firmy DLS-Schmiersysteme

Strojní součásti lineární techniky vyžadují pro svůj bezchybný provoz dostatečné zásobování mazivy. Mazivo je konstrukční prvek a správná volba mazacích systémů by se měla zohlednit již při navrhování stroje. Při výběru maziva se musí přihlédnout k rozsahu provozních teplot a k provozním a okolním podmínkám. Výsledkem je prodloužení životnosti celého zařízení a snížení celkových nákladů na vlastnictví. Mazací systémy FlexxPump lze instalovat do aplikací lineární techniky i dodatečně.

Kompaktní systém FlexxPump

FlexxPump je mimořádně kompaktní mazací systém využívající tuk nebo olej. Systém vyžaduje externí napájení 24 V DC, existuje i provedení bateriové. Nádrž pro tukové mazivo má objem podle provedení 125, 400 nebo 1500 cm³ (cartridge nebo měch); pro ...

 


 

Dávkování oleje – dokonale

Světový výrobce dávkovací a míchací technologie DOPAG vyvinul speciální řadu lubriLine pro aplikaci lubrikantů v sektoru automotive.

Pro dávkování v automotive výrobě jsou typické krátké, mnohonásobně se opakující cykly a striktně definovaná tolerance objemu dávky. Proto je možnost spolehnout se na přesnost dávkovacího procesu naprosto nepostradatelná. Naše řada lubriLine byla speciálně vyvinuta jako odpověď na tuto výzvu a splňuje vysoké standardy automatizovaných aplikací maziv a olejů v sektoru automotive. Veškerá řešení výrobních procesů jsme schopni připravit koncepčně na míru.

Modulární sudová čerpadla

Naše nová generace sudových čerpadel na lubrikanty se opírá o technologii dvoučinného kulového ventilu anebo „chop check“ pístu. Dodává maziva a oleje o různé konzistenci až do třídy 3 NLGI a to přímo z originálních zásobníků. Součástí těchto ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů