cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

Iveco Bus na veletrhu Czechbus představuje nový Evadys

iveco bus

Nový zájezdový autobus z Vysokého Mýta byl poprvé představen v České republice na veletrhu Czechbus 2016. Hlavními přednostmi nového Evadysu jsou bezkonkurenční všestrannost a provozní výnosnost. Dispozičně je Evadys propojením mezi modely Crossway a Magelys, a doplňuje tak kompletní řadu zájezdových autobusů Iveco Bus.

Nový Evadys o délce 13 m s motorem Cursor 9 400HP a s převodovkou Voith, který se vyjímal na stánku Iveco Bus, byl speciálně navržen tak, aby splňoval nároky regionálních a celostátních linek, stejně jako nároky turistické dopravy na krátké a středně dlouhé vzdálenosti. Konstrukčně ...

 


 

Přísady pro továrnu 4.0.: Digitální dvojče, koboty a umělá inteligence

hannover messe

Smart Factories – chytré továrny – to je mix složený z automatizační techniky, digitálních dvojčat, kobotů a umělé inteligence. Souhru těchto technologií a cestu do budoucnosti s kyberfyzikálními systémy ukážou odborné veletrhy Industrial Automation a Digital Factory. Obě akce zastřešuje veletrh HANNOVER MESSE.

Veletrh HANNOVER MESSE jako vedoucí světový veletrh digitálně propojeného průmyslu představí automatizační techniku od senzorů až po koboty, software pro ...

 


 

Ohlédnutí za ATS Knowledge Days 2016: ATS představilo nejnovější trendy v oblasti chytrých továren a Průmyslu 4.0

ATSLogoNEW1

Společnost ATS aplikované technické systémy s.r.o. uspořádala další odborný seminář pro výrobní podniky, tentokrát na téma Průmysl 4.0 a Smart Manufacturing. Tato problematika vzbudila velký zájem u českých i slovenských zástupců společností jako jsou např. Osram, Continental, Brose, Miele technika, DURA Automotive Systems, MAHLE Behr Ostrava či Iveco Czech Republic.

ATS Knowledge Day se díky velkému zájmu o účast konal ve dvou dnech, a to 8. a 9. listopadu 2016 v hotelu Abácie Nový Jičín. Po úvodním slově ředitele společnosti Ing. Vlastimila Rašky následovala přednáška s názvem Průmysl 4.0 a chytré továrny, aneb čtvrtá ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů