cs   en   de  

Automobil Industry

Automobil Industry je specializovaný časopis přinášející informace českým a slovenským výrobcům a subdodavatelům z oblasti automobilového průmyslu.

Časopis je určen pro prestižní a účinnou prezentaci v oblasti automobilového průmyslu, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu. Jedinečné stoprocentní oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Automobil Industry platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a subdodavatelům.

 


 

ABB a Microsoft zahájily partnerskou spolupráci na podporu digitální transformace průmyslu

ABB

Společnosti ABB a Microsoft Corp. oznámily navázání strategického partnerství, které zákazníkům z odvětví průmyslu pomůže vytvořit novou hodnotu prostřednictvím digitálních řešení. Zákazníci budou moci využívat jedinečnou kombinaci inteligentního cloudu Microsoft Azure, ale také hlubokých znalostí v oboru a rozsáhlé portfolio průmyslových řešení ABB.

Obě strany intenzivně podporují digitální transformaci v zákaznických segmentech, mezi něž patří robotika, námořní doprava a přístavy, elektrická vozidla a energie z obnovitelných zdrojů. Díky volbě cloudu Microsoft Azure jako ...

 


 

Zlatá medaile MSV 2016 za mobilní platformu kolaborativního robotu

V důsledku trvalých nedostatků odborných profesí ve výrobě, ale i růstu nároků na její kvalitu a efektivitu, jsou již nyní požadovány automatizované výrobní systémy na bázi robotů. Produkty společnosti KUKA Roboter ukazují, jak lze při použití mobility dále zvýšit stupeň flexibility výrobního zařízení, zejména s ohledem na prosazující se koncept Industry 4.0. Průmyslový robot na mobilní platformě se speciálně vyvinutým navigačním software od společnosti KUKA Roboter umožňuje samostatný všesměrový pohyb po pracovišti, bez jakéhokoliv připojení kabelem. Novinka nese název KMR iiwa a otevírá zcela nové možnosti využití automatizační techniky. Význam exponátu potvrzuje ocenění Zlatou medailí MSV 2016.

Společnost KUKA Roboter si pro Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně připravila několik českých výstavních premiér. ...

 


 

Asseco Solutions představila nový produkt pro Průmysl 4.0

asseco logo

SCS – Smart Connected Solutions je nový produkt z dílny významného hráče na poli ERP systémů – společnosti Asseco Solutions. Tentokrát však nejde o podnikový informační systém, ale o softwarové řešení, umožňující inteligentní servis a prediktivní údržbu. Tato revoluční služba ve smyslu Průmyslu 4.0 byla představena české odborné veřejnosti při příležitosti Mezinárodního strojírenského veletrhu.

S pomocí SCS mohou firmy v přehledné podobě prediktivně sledovat celý svůj proces servisu a údržby – počínaje sběrem dat ze zařízení, přes plánování údržby, až po její provádění a ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů