cs   en   de  

EEM

Electronic Engineering MagazineEEM – přináší praktické informace, témata a trendy z oblasti vývoje, výroby a aplikace elektroniky v moderních odvětvích českého a slovenského průmyslu.

Stoprocentní oborové zaměření na elektronický průmysl, profesionální grafické a redakční zpracování, kvalitní typografický produkt a skutečná adresnost odborníkům a pracovníkům s rozhodujícími pravomocemi v tomto oboru vytváří z EEM platformu pro absolutně cílené předání informace stávajícím a budoucím zákazníkům.

 


 

Lantronix xPico110 pro strojní SMT osazování

Kompaktní modul Lantronix xPico® 110 je navržen pro snadnou a rychlou integraci zařízení se sériovým portem při vynaložení minimálního úsilí, což zjednodušuje připojení průmyslových strojů do sítě Ethernet.

Modul využívá léty osvědčenou 16 bitovou platformu v podobě x86 DSTni-EX CPU s pracovní frekvencí až 120 MHz od firmy Lantronix a umožňuje xPico110

 


 

EPIC® MH – modulární systém konektorů

Vysoká variabilita díky použití libovolné kombinace vložek v 1 konektoru

Konektory EPIC® MH pro připojení strojů a zařízení umožňují díky své konstrukci sestavit řešení na míru.

Vytvořit kombinované připojení pro napájení, data, sběrnice nebo koaxiální kabely není žádný problém. Jednoduchou volbou příslušného modulu (napájení, data, BUS, koax) a jeho umístěním do společného rámečku je možné vytvořit požadovanou kombinaci.

Komponenty systému EPIC® ...

 


 

Nesmazatelný popis desek plošných spojů

Lintech – Váš kompetentní partner v oblasti laserové technologie

Nízkovýkonové pulsní průmyslové lasery užívané zejména pro značení dílů se již po dlouhou dobu využívají pro široký rozsah různých typů materiálů. Pro použití laserového paprsku na daný materiál je nutné zejména vybrat systém s takovou vlnovou délkou, který dokáže povrch materiálu vhodně ovlivnit.

I pro značení desek plošných spojů, kde se často užívá technologie tampoprintu, se stále častěji začíná využívat laserové technologie. Oproti tampoprintu má laserový popis výhodu ve svojí ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů