cs   en   de  

machining & tooling magazine

machining & tooling magazine je specializovaný časopis zaměřený na české a slovenské firmy zabývající se obráběním kovů od kusové po velkosériovou výrobu.

Jedinečné stoprocentní zaměření časopisu výhradně na obor obrábění, odbornost a exkluzivní provedení jsou zárukou vaší prestižní a účinné prezentace. Více jak deset let naší praxe v oblasti strojírenství a automobilového průmyslu se odráží ve špičkové, pečlivě sestavené databázi adresátů časopisu, kde najdete rozhodující pracovníky z oboru obrábění.

 


 

Školení Seco Tools CZ

Firma Seco Tools CZ pořádá v měsících duben–červen tato školení:

10. 4. 2018 – ZÁKLADY FRÉZOVÁNÍ

29. 5. 2018 – METODY A STRATEGIE FRÉZOVÁNÍ

30. 5. 2018 – METODY A STRATEGIE OBRÁBĚNÍ OTVORŮ

12. 6. 2018 – ZÁKLADY OBRÁBĚNÍ OTVORŮ

13. 6. 2018 – UPINÁNÍ A ÚDRŽBA NÁSTROJŮ, ANTIVIBRAČNÍ TRNY

Více informací naleznete na

 


 

Vydavatelství INFOCUBE na ZD v Kovosvit MAS a.s.

Zveme Vás na zákaznické dny společnosti Kovosvit MAS a.s., které se konají ve dnech 11.-12.4.2018 v Sezimově Ústí.

Kovosvit MAS na zákaznických dnech představí standardizované robotizované pracoviště k produkčním soustruhům Kovosvitu, tříosé vertikální obráběcí centrum MCV 800 QUICK, které bylo poprvé představeno na MSV Brno 2017. Další novinkou je stroj MCU 700, který prošel významným faceliftem. Chybět nebude ani stroj Weldprint 5X, který byl na MSV v Brně ...

 


 

Nový tým WNT-ROTOR Pro Cycling je připraven na sezónu 2018

Prezentace týmu WNT-ROTOR Pro Cycling se uskutečnila v pátek 9. února, kdy se jezdkyně, management, španělská média, zástupci sponzorů z WNT a odborníci z Ceratizit Group, ROTOR a Wolfpack společně sešli v sídle společnosti ROTOR ve španělském Madridu. Tato prezentace se živě přenášela do celého světa.

Nový tým v nových dresech

Rok 2018 se pro tým ponese v duchu značných změn. Zejména se jedná o nový dres, jehož design se celý předchozí rok vyvíjel. Tento nový design zahrnuje různé prvky řezných nástrojů společnosti WNT, které ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů