cs   en   de  

NÁSTROJÁRNA+

Nástrojárna+ je specializovaný časopis pro české a slovenské nástrojárny. Prestižní obsahová a polygrafická úroveň časopisu a stoprocentní oborové zaměření výhradně na nástrojárny jsou platformou pro oslovení firem zabývajících se výrobou forem, nástrojů a přípravků. Časopis je rozesílán aktivním direct mailovým způsobem na naši jmennou databázi klíčových pracovníků v nástrojárnách. Oslovujeme rozhodující pozice ve výrobě, technologii, konstrukci a technickém managementu. Naše databáze je jedinečná. V oblasti nástrojáren se osobně pohybujeme od roku 1995. Od roku 1998 vydáváme specializované průmyslové tituly ve strojírenství, obrábění, automobilovém průmyslu, plastikářském průmyslu a výrobě elektroniky. Ve všech těchto oborech mají nástrojárny klíčovou roli. Jsou pevně integrovány do procesu technologie výroby v těchto oblastech. A právě v lisovnách plastu, automobilovém průmyslu a strojírenství nacházejí produkty nástrojáren své hlavní uplatnění. Časopis Nástrojárna Plus proto těží z naší dlouholeté kompetence v těchto oborech.

 


 

Společnost WNT zve na zákaznické dny TAJMAC – ZPS

 


 

Doplňkový katalog plný nových nástrojů

Návštěvníci zákaznických dnů TAJMAC-ZPS, které proběhnou 26.-27.4.2018 v areálu firmy ve Zlíně, se mimo jiné mohou těšit na představení našeho nového „Doplňkového katalogu 2018″. Ten zahrnuje všechny nové produkty značek WNT a CERATIZIT, prezentované od posledního vydání hlavního katalogu WNT, a své uživatele blíže seznamuje s propojením těchto značek nástrojů pro třískové obrábění.

Doplňkový katalog 2018 obsahuje nové nástroje WNT a CERATIZIT, které byly uvedeny do jejich sortimentu za poslední ...

 


 

EBMservice.com česko-slovenské internetové průmyslové tržiště

EBMservice.com je nejstarší internetové průmyslové tržiště, které již od roku 1994 provozuje firma EBM system s. r. o. Firmám usnadňuje práci při nákupu materiálů, prodeji skladových zásob a nabízení volných výrobních kapacit.

Internetové průmyslové tržiště EBMservice.com lze přirovnat k tržišti „Vystav a listuj“. Jedná se o dokonalou informační ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů