cs   en   de  

NÁSTROJÁRNA+

Nástrojárna+ je specializovaný časopis pro české a slovenské nástrojárny. Prestižní obsahová a polygrafická úroveň časopisu a stoprocentní oborové zaměření výhradně na nástrojárny jsou platformou pro oslovení firem zabývajících se výrobou forem, nástrojů a přípravků. Časopis je rozesílán aktivním direct mailovým způsobem na naši jmennou databázi klíčových pracovníků v nástrojárnách. Oslovujeme rozhodující pozice ve výrobě, technologii, konstrukci a technickém managementu. Naše databáze je jedinečná. V oblasti nástrojáren se osobně pohybujeme od roku 1995. Od roku 1998 vydáváme specializované průmyslové tituly ve strojírenství, obrábění, automobilovém průmyslu, plastikářském průmyslu a výrobě elektroniky. Ve všech těchto oborech mají nástrojárny klíčovou roli. Jsou pevně integrovány do procesu technologie výroby v těchto oblastech. A právě v lisovnách plastu, automobilovém průmyslu a strojírenství nacházejí produkty nástrojáren své hlavní uplatnění. Časopis Nástrojárna Plus proto těží z naší dlouholeté kompetence v těchto oborech.

 


 

Ještě lepší výsledky při frézování drážek

Klíčové modernizace osvědčeného řešení pro frézování drážek

Tím, co přináší radost výrobcům, když začnou používat nejnovější frézy s vyměnitelnými břitovými destičkami CoroMill® 331 z nabídky společnosti Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, je bezproblémové frézování přesných drážek s pomocí snadno použitelného formátu. K novinkám, které zákazníkům přinášejí celou řadu výhod, patří vnitřní přívod řezné kapaliny a geometrie s lehkým řezem, umožňující stabilní a bezpečné obrábění.

„Představili jsme řadu nových prvků, které pomáhají uspokojit požadavky zákazníků, jako jsou provozní bezpečnost, kvalita obrobených součástí nebo náklady,“ vysvětluje Jenny Häll, produktová manažerka pro oblast frézování drážek ze společnosti Sandvik Coromant. „Ze všeho nejdůležitější bylo ...

 


 

Snížení nákladů a zvýšení produktivity díky novým tvářecím závitníkům

Společnost Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, představila nový tvářecí závitník optimalizovaný pro obrábění ocelí ISO P a navržený s ohledem na zvýšení produktivity, především v automobilovém průmyslu. U závitníku CoroTap® 400 je toho dosaženo díky tomu, že umožňuje beztřískovou výrobu vnitřních závitů a díky snížení kroutícího momentu a optimalizované geometrii také zkrácení doby obrábění a zvýšení pevnosti závitu.

Automobilový průmysl klade mimořádně vysoké požadavky na zajištění kvality a z tohoto důvodu zavádí stabilní a přísné postupy. Nový závitník byl navržen tak, aby těmto náročným požadavkům vyhověl a zaručil vynikající kvalitu závitů, zvýšení bezpečnosti obráběcího procesu a delší životnost, což přináší kombinaci vyšší efektivity a snížení nákladů – v provedených srovnávacích ...

 


 

SEMINÁŘ-PROBLEMATIKA VÝROBY PLASTOVÝCH DÍLŮ S POŽADAVKEM NA VYSOKÝ LESK 11. 9. 2018 Humpolec

 


 

Poslední čísla našich časopisů