cs   en   de  

NÁSTROJÁRNA+

Nástrojárna+ je specializovaný časopis pro české a slovenské nástrojárny. Prestižní obsahová a polygrafická úroveň časopisu a stoprocentní oborové zaměření výhradně na nástrojárny jsou platformou pro oslovení firem zabývajících se výrobou forem, nástrojů a přípravků. Časopis je rozesílán aktivním direct mailovým způsobem na naši jmennou databázi klíčových pracovníků v nástrojárnách. Oslovujeme rozhodující pozice ve výrobě, technologii, konstrukci a technickém managementu. Naše databáze je jedinečná. V oblasti nástrojáren se osobně pohybujeme od roku 1995. Od roku 1998 vydáváme specializované průmyslové tituly ve strojírenství, obrábění, automobilovém průmyslu, plastikářském průmyslu a výrobě elektroniky. Ve všech těchto oborech mají nástrojárny klíčovou roli. Jsou pevně integrovány do procesu technologie výroby v těchto oblastech. A právě v lisovnách plastu, automobilovém průmyslu a strojírenství nacházejí produkty nástrojáren své hlavní uplatnění. Časopis Nástrojárna Plus proto těží z naší dlouholeté kompetence v těchto oborech.

 


 

Školení Seco Tools CZ

Firma Seco Tools CZ pořádá v měsících duben–červen tato školení:

10. 4. 2018 – ZÁKLADY FRÉZOVÁNÍ

29. 5. 2018 – METODY A STRATEGIE FRÉZOVÁNÍ

30. 5. 2018 – METODY A STRATEGIE OBRÁBĚNÍ OTVORŮ

12. 6. 2018 – ZÁKLADY OBRÁBĚNÍ OTVORŮ

13. 6. 2018 – UPINÁNÍ A ÚDRŽBA NÁSTROJŮ, ANTIVIBRAČNÍ TRNY

Více informací naleznete na

 


 

Vydavatelství INFOCUBE na ZD v Kovosvit MAS a.s.

Zveme Vás na zákaznické dny společnosti Kovosvit MAS a.s., které se konají ve dnech 11.-12.4.2018 v Sezimově Ústí.

Kovosvit MAS na zákaznických dnech představí standardizované robotizované pracoviště k produkčním soustruhům Kovosvitu, tříosé vertikální obráběcí centrum MCV 800 QUICK, které bylo poprvé představeno na MSV Brno 2017. Další novinkou je stroj MCU 700, který prošel významným faceliftem. Chybět nebude ani stroj Weldprint 5X, který byl na MSV v Brně ...

 


 

Obráběcí centra QUASER pro široké technologické potřeby

Stroje firmy QUASER jsou již dobře zavedenou značkou na českém trhu a okruh zavedených zákazníků se stále rozrůstá. Pro stroje všech typových řad je charakteristickým znakem enormní tuhost základního skeletu.

 

 

 


 

Poslední čísla našich časopisů