cs   en   de  

NÁSTROJÁRNA+

Nástrojárna+ je specializovaný časopis pro české a slovenské nástrojárny. Prestižní obsahová a polygrafická úroveň časopisu a stoprocentní oborové zaměření výhradně na nástrojárny jsou platformou pro oslovení firem zabývajících se výrobou forem, nástrojů a přípravků. Časopis je rozesílán aktivním direct mailovým způsobem na naši jmennou databázi klíčových pracovníků v nástrojárnách. Oslovujeme rozhodující pozice ve výrobě, technologii, konstrukci a technickém managementu. Naše databáze je jedinečná. V oblasti nástrojáren se osobně pohybujeme od roku 1995. Od roku 1998 vydáváme specializované průmyslové tituly ve strojírenství, obrábění, automobilovém průmyslu, plastikářském průmyslu a výrobě elektroniky. Ve všech těchto oborech mají nástrojárny klíčovou roli. Jsou pevně integrovány do procesu technologie výroby v těchto oblastech. A právě v lisovnách plastu, automobilovém průmyslu a strojírenství nacházejí produkty nástrojáren své hlavní uplatnění. Časopis Nástrojárna Plus proto těží z naší dlouholeté kompetence v těchto oborech.

 


 

Kvalita výlisků na prvním místě

Při návštěvě společnosti Formy Tachov jsme měli možnost blíže nahlédnout do zákulisí výroby, která nás zaujala svým rozsahem, velkými celky, které zde vznikají, i špičkovým technologickým vybavením nezbytným pro inovativní a moderní provoz. Naší pozornosti neuniklo pestré zastoupení strojů či výrobků, které pravidelně vidíme na stránkách našich časopisů.

Průvodci společností Formy Tachov, v zastoupení obchodního ředitele pana Petra Peeva za domácí stranu a pana Majdiče za společnost CECHO – BOHUMIL CEMPÍREK, nám představili zajímavé projekty, při jejichž realizaci tyto dvě významné ...

 


 

Rozhovor: O formách, o inovacích, o lidech, o…

Petr Peev, obchodní ředitel společnosti Formy Tachov s. r. o.

…mnoha dalších zajímavostech ze světa formařiny bude následující rozhovor, pro který jsme se vydali napříč naší republikou, a po útrapách prožitých na proslavené dálnici D1, které jistě většina z vás osobně zná, jsme dorazili do společnosti Formy Tachov s. r. o. Od obchodního ředitele pana Petra Peeva jsme se během naší návštěvy a exkurze po výrobním závodě dozvěděli celou řadu zajímavých informací o vlastní výrobě forem, o nutné péči, kterou formy potřebují, o jejich častých ...

 


 

M4000 – maximální výkon je nyní univerzální

Systémové nástroje jako takové, které jsou naprosto univerzálně použitelné pro velké množství požadavků na obrábění, snižují komplexnost a náchylnost výroby k chybám a zvyšují její hospodárnost. Nejnovějším příkladem této produktové filozofie, kterou zastává skupina Walter, je nová řada M4000 se systémovou vyměnitelnou břitovou destičkou. Walter důsledně realizuje v praxi myšlenku systému: Nové vyměnitelné břitové destičky a těla fréz se vyrábějí s kompenzací CO2.

M4000: rohová fréza M4132, fréza High Feed M4002 a fréza na ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů