cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

Vysokopevnostní řetězy a údržba – nezapomínejte na bezpečnost!

V rámci bezpečnosti provozu vázacích prostředků je potřeba myslet na pravidelnou kontrolu řetězových a vázacích prostředků. Víte, že může pohodlně proběhnout u vás ve firmě? Vše s odkazem na EN 818 a EN 1677. Jedná se o kontrolu vázacích řetězů, kotevních řetězů, výkovků a textilních vázacích prostředků.

Prodloužení životnosti a bezpečnost na prvním místě

Mobilní servis vázacích prostředků – praktické a efektivní řešení pro bezpečné používání vázacích prostředků. Díky mobilnímu servisu nedochází k omezení výroby, protože kontrolu ...

 


 

AIMTEC zajistil EDI řešení formou služby pro společnost COBA Automotive

Společnost AIMTEC nabídla svůj produkt ClouEDI, plně integrované EDI řešení formou služby za měsíční paušál společnosti COBA Automotive.

ClouEDI odstranilo lidské chyby z přepisování dat a zrychlilo elektronickou výměnu dat. Plastikářská společnost se sídlem v Terchovej na Slovensku tak získala řešení plně vyhovující zákaznickým požadavkům na elektronickou komunikaci v automobilovém průmyslu. Do produktivního provozu bylo ClouEDI spuštěno na konci roku 2016. V současnosti je plánováno napojení dalších uživatelů.

Zajištění EDI formou měsíční platby

Společnost COBA Automotive vyrábějící extrudované a vstřikované plastové výrobky, které dodává automobilkám, jakými jsou Magna, Grammer a další, požadovala rychlé zprovoznění elektronické výměny dat ...

 


 

Kuka vyvíjí řešení k okamžitému použití v průmyslu plastů

Na plastikářském veletrhu K 2016 konaném v říjnu minulého roku v Düsseldorfu představila společnost KUKA Robotics uplatnění automatizace pro konkrétní aplikace. Ve spolupráci se systémovými partnery vyvinula řešení k okamžitému použití (ready-to-use), které prezentovala v Pick&Place variantě pro výrobu mobilních telefonů.

Výroba plastů vyžaduje flexibilitu

Žádné jiné odvětví není charakterizováno tak krátkými životními cykly výrobků jako právě plastikářský průmysl. Produkty a modelové řady jsou obměňovány i během několika měsíců. Automatizační řešení pro výrobu ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů