cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

Naše vize je jednoduchá – být stále lepší | reportáž

I tato slova říká Miroslav Kolísek, jednatel společnosti ATEK s.r.o. Do Moravské Třebové, sídla společnosti, jsme se vydali v krásném letním slunečném dnu. Nicméně i slunečný letní den byl jaksi zastíněn tím, jaká energie na nás zapůsobila při návštěvě. Vítejte ve firmě ATEK s.r.o.

O společnosti ATEK s.r.o.

ATEK s.r.o. (dále jen ATEK) je soukromá ryze česká společnost bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu ve vlastnictví jediného majitele, pana Miroslava Kolíska, který firmu založil v roce 2004. Založena byla s tím, že nabízela podpůrné a zprostředkovatelské činnosti pro automobilový průmysl v ...

 


 

WITTMANN BATTENFELD s náročnou technologií vstřikování na veletrhu Fakuma 2017

Na letošním veletrhu Fakuma, který se koná od 17. do 21. října v německém Friedrichshafenu, představuje WITTMANN BATTENFELD zainteresovanému publiku technologie vstřikování nejvyšší úrovně, a to v hale B1, stánku 1204.

Naše novinka – nový EcoPower Xpress

Novinka: Plně elektrický vysoce výkonný vstřikovací stroj EcoPower Xpress 400

Nový EcoPower Xpress, který byl poprvé představen jako prototyp na veletrhu K 2016, byl v průběhu obchodního roku dále vyvinut pro sériovou výrobu a od ...

 


 

ABB na MSV 2017 – dotkněme se spolu budoucnosti

ABB je přední světovou společností s více než 120letou tradicí, působící v oblasti energetiky a automatizace. Umožňuje zákazníkům z oblasti průmyslu a distribuce energií zlepšovat jejich výkonnost a současně snižovat dopad jejich činností na životní prostředí. Její úspěch je dán zejména silným zaměřením na výzkum a vývoj podpořený sedmi výzkumnými centry po celém světě.

Jako jedna z největších společností v oblasti průmyslových technologií na světě kladla ABB vždy silný důraz na výzkum a vývoj, a to i v oblasti robotiky. S instalovanou bází více než 300 000 robotů na celém světě zastává ABB robotika ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů