cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

S FastLane v rekordním čase ke speciálnímu dílu z plastu

Pöppelmann KAPSTO®, již více než padesát let neustále rozšiřovaný normovaný program, zahrnuje více než 3 000 ochranných plastových krytek a zátek, které jsou přímo dodávány ze skladových zásob. Vedle obsáhlého standardního programu vyvíjí inženýři a technici Pöppelmann KAPSTO® v těsné spolupráci se zákazníky speciální řešení na přání. Více než 2 000 spolupracovníků s dlouholetými zkušenostmi v tradiční rodinné firmě pečuje o vysokou kvalitu a produktivitu a stejně tak o individuální servis, který zajišťují odborníci na zpracování plastů.

Se svojí novou službou „FastLane“ nabízí Pöppelmann KAPSTO® zákazníkům podstatnou úsporu času při vývoji speciálních ochranných prvků dle požadavků zákazníka.

Rychlost je při vývoji a zhotovení ochranných prvků v současnosti u mnoha uživatelů hlavní téma, obzvláště, pokud se dotýká již probíhajících ...

 


 

Roboti s jemným citem

Inteligentní roboti vnímají své okolí a reagují na něj. Potřebují k tomu senzory, které simultánně zachycují různé fyzikální události. Vědci v Ústavu technologií v Karlsruhe (Karlsruher Institut für Technologie – KIT) vyvinuli multimodální senzory, které detekují jak pohyby, tak doteky a ideálně doplňují optické systémy.

Roboti mohou místo člověka vykonávat monotónní, těžké nebo nebezpečné práce. Jejich využití se už prosadilo v mnoha oblastech hospodářské činnosti, v průmyslové výrobě, údržbě, logistice nebo zemědělství. Inteligentní robot se vyznačuje tím, že vnímá své okolí a reaguje na něj. Může tak provádět komplexní úkoly, například uchopovat neznámé objekty a přitom při bezpečné interakci s člověkem flexibilně jednat. Inteligentní roboti k tomu potřebují senzory, které jim zprostředkují informace o jejich okolí. Tak jako člověk využívá současně ...

 


 

HANNOVER MESSE 2018

Na 10. Mezinárodním zasedání MES proběhnou diskuse o platformě výrobních informačních systémů

S digitální transformací a novými požadavky na účinnost a flexibilitu ve výrobě stoupají také požadavky, které musí splňovat informační technologie využívané ve výrobě. Tématem 10. Mezinárodního zasedání MES, které se uskuteční v rámci veletrhu HANNOVER MESSE 2018, je naplňování těchto požadavků.

V centru pozornosti zasedání budou pod heslem „Connected Manufacturing – Digital Production“ příklady využívání systémů MES (Manufacturing‑Execution‑Systems). Celodenní akce, která se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna v ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů