cs   en   de  

EEM

Electronic Engineering MagazineEEM – přináší praktické informace, témata a trendy z oblasti vývoje, výroby a aplikace elektroniky v moderních odvětvích českého a slovenského průmyslu.

Stoprocentní oborové zaměření na elektronický průmysl, profesionální grafické a redakční zpracování, kvalitní typografický produkt a skutečná adresnost odborníkům a pracovníkům s rozhodujícími pravomocemi v tomto oboru vytváří z EEM platformu pro absolutně cílené předání informace stávajícím a budoucím zákazníkům.

 


 

Nová etiketa extrémně odolná vůči mytí pro dohledatelnost při výrobě desek plošných spojů

brady-logo

S ohledem na nové výrobní procesy a miniaturizaci se výroba stává složitější a při montáži se používají stále agresivnější čisticí procesy a prostředky. Nová polyimidová etiketa B-777 společnosti Brady je navržena tak, aby zůstala připevněna a čitelná i po několika důkladných mycích cyklech, a zajistila tak sledovatelnost.

Sledovatelnost při agresivních mycích cyklech

Průmysl zabývající se montáží DCP používá k odstraňování nečistot z vyrobených desek stále agresivnější čisticí procesy. V těchto mycích procesech se používá větší množství vody a ...

 


 

Nová řada měničů Hitachi WL200

aef logo

Na konci minulého roku představila firma Hitachi Industrial Equipment Systems Ltd., přední světový výrobce průmyslové elektroniky, novou řadu frekvenčních měničů označovanou jako WL200. Řada WL200 je určena jako náhrada velmi úspěšné řady X200 dodávané bezmála 10 let.

Serie WL200 pokrývá výkonový rozsah od 200 W až po 18,5 kW. Je rozdělena standardně na skupinu jednofázově (0,2–2,2 kW, In 1 × 230V/50 Hz, Out 3 × 230V/0–400 Hz) a třífázově napájených jednotek (0,4–18,5 kW, In 3 × 400V/50 Hz, Out 3 × 400V/0–400 Hz).

Frekvenční měniče řady WL200 jsou logickým ...

 


 

Siemens pořádá seminář s diskusí Jak se daří českým výrobcům autokomponentů zavádět v průmyslu ucelené řešení

Siemens Automotive Digitalization_s3

Seminář pod názvem Ucelené řešení pro automobilový průmysl je určen těm výrobcům komponentů pro automobilový průmysl, které zajímá, jak efektivně vytvářet nové trendy v odvětví. A také výrobcům, kteří hledají způsob, jak docílit, aby náběh nové výroby byl stále komplexnější záležitostí. Během programu budou mít účastníci prostor k diskusi. Seminář se koná 14. září 2016 v hotelu Vista v Brně.

Výrobci nebo dodavatelé v automobilovém průmyslu se na semináři dozvědí, jak v kratším čase uspokojit poptávku po individuálních řešeních, která jsou ohleduplná k životnímu prostředí. Zjistí, jak na jedné straně snižovat náklady, a na straně druhé nalézt individuální řešení. A v neposlední řadě se dozvědí, jak zkrátit složité termínované plány.

Co musejí nové strategie ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů