cs   en   de  

EEM

Electronic Engineering MagazineEEM – přináší praktické informace, témata a trendy z oblasti vývoje, výroby a aplikace elektroniky v moderních odvětvích českého a slovenského průmyslu.

Stoprocentní oborové zaměření na elektronický průmysl, profesionální grafické a redakční zpracování, kvalitní typografický produkt a skutečná adresnost odborníkům a pracovníkům s rozhodujícími pravomocemi v tomto oboru vytváří z EEM platformu pro absolutně cílené předání informace stávajícím a budoucím zákazníkům.

 


 

Pozvánka na Altium Designer Roadshow 2017

retry-logo-blue

Dovolujeme si Vás pozvat na další milé setkání uživatelů návrhového systému Altium Designer.

Na Roadshow Vám představíme Altium Designer 17 a Altium Vault 3 jako kompletní řešení pro vývoj elektroniky včetně jejich doplňků. S rokem 2017 přicházíme s novým konceptem školení, se kterým Vás také podrobněji seznámíme.

Roadshow je určena nejen pro stávající uživatele, ale i pro ty, kteří se teprve s Altium Designerem chystají pracovat. Tomu je také uzpůsoben program Roadshow.

Budeme se na Vás těšit 30.5. v Praze a 31.5. v Brně. Semináře probíhají od 9:00 ...

 


 

ON Semiconductor ohlásila masivní nábor nových zaměstnanců pro své aktivity v Česku

Pracovní příležitosti se zajímavými benefity a příspěvky na dojíždění, které mají přilákat nové zaměstnance k přednímu světovému výrobci polovodičů, souvisí s aktuální investicí ve výši 70 milionů USD

Společnost ON Semiconductor (Nasdaq: ON), která se zaměřuje na inovativní řešení v oblasti efektivního využití energie, oznámila plánovaný nábor více ...

 


 

ActiveRoute™ – nový nástroj pro automatické routování spojů na DPS v Altium Designeru

Jeden z časově nejnáročnějších kroků při návrhu desky plošného spoje je její zaroutování. Jakmile je provedeno rozmístění součástek a jsou správně nastavena návrhová pravidla (šířky vodičů, velikosti prokovených otvorů, nastavení izolačních vzdáleností pro dané signály a další pravidla), přichází na řadu vložení tisíců segmentů vodičů, které vytvoří výsledný motiv mědi na desce plošného spoje tak, aby byly správně zapojeny všechny piny součástek.

Již od doby, kdy se návrhy desek plošných spojů přesunuly z rýsovacího prkna na monitory počítačů, jsou ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů