cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Upínací systém nulového bodu VERO-S

Schunk-logo

Nejpohodlnější způsob zvýšení flexibility upnutí obrobků poskytuje zaručeně nulový upínací systém VERO-S firmy SCHUNK. V modulu nulového upínacího systému radiálně umístěné upínací čelisti vtáhnou upínací čep a zajistí jeho pozici díky samosvornému a tvarovému spojení. Protože všechny funkční části jako základní tělo, upínací čepy a upínací čelisti jsou vyrobené z kalené nerezové oceli a modul je kompletně utěsněný proti třískám, prachu a chladicím kapalinám, osvědčil se v praxi jako velmi robustní. SCHUNK standardně integroval připojení pro přetlakový vzduch, stejně jako ...

 


 

ABB Česká republika představí na MSV 2016 svého historicky největšího robota

logo_ABB

Společnost ABB Česká republika, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, dnes odhalila některé z technologických novinek, které představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu. Návštěvníci stánku ABB na brněnském výstavišti budou mít ve dnech konání veletrhu 3. –10. října možnost seznámit se například s největším průmyslovým robotem IRB 8700, který byl kdy v ABB vyroben, dále robotem IRB 910SC SCARA, či robotickou buňkou pro měření kvality FlexInspect.

 


 

Technika čtvercových pólů umožňuje zvýšení produktivity při povrchovém broušení

Schunk-logo

Magnetické upínací desky s paralelními, čtvercovými a radiálními póly SCHUNK MAGNOS zaručují při brousicích aplikacích spolehlivé upnutí obrobků, rychlou výměnu obrobků a zvláště efektivní procesy. Tím umožňují například desky se čtvercovými póly pro broušení SCHUNK MAGNOS, ve srovnání s konvenčními řešeními s technikou paralelních pólů, zvýšení produktivity až o 200%.

Amortizace desek se čtvercovými póly pro broušení fy SCHUNK trvá u broušení na ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů