cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Edwards pořídil do Lutína nové CNC centrum STAMA 734 MT

edwards

Výroba špičkových vývěv se neobejde bez zázemí v podobě kvalitních obráběcích strojů. Proto společnost Edwards investuje do moderních počítačem řízených fréz. Za 21 milionů korun byl pořízeno víceosé obráběcí CNC centrum STAMA 734 MT. To umožní zaručit vysokou úroveň kvality při výrobě klíčových patentovaných komponent pro rotační vývěvy.

Obráběcí víceosé CNC centrum STAMA 734 MT doplňuje dvě stávající zařízení STAMA ve výrobní hale Edwards a vytváří spolu s nimi komplexní obráběcí buňku. Tím pomáhá zvýšit současnou kapacitu obrábění a umožňuje interní výrobu veškerých statorových ...

 


 

Upínací systém nulového bodu VERO-S

Schunk-logo

Nejpohodlnější způsob zvýšení flexibility upnutí obrobků poskytuje zaručeně nulový upínací systém VERO-S firmy SCHUNK. V modulu nulového upínacího systému radiálně umístěné upínací čelisti vtáhnou upínací čep a zajistí jeho pozici díky samosvornému a tvarovému spojení. Protože všechny funkční části jako základní tělo, upínací čepy a upínací čelisti jsou vyrobené z kalené nerezové oceli a modul je kompletně utěsněný proti třískám, prachu a chladicím kapalinám, osvědčil se v praxi jako velmi robustní. SCHUNK standardně integroval připojení pro přetlakový vzduch, stejně jako ...

 


 

ABB Česká republika představí na MSV 2016 svého historicky největšího robota

logo_ABB

Společnost ABB Česká republika, přední dodavatel technologií pro energetiku a automatizaci, dnes odhalila některé z technologických novinek, které představí na letošním Mezinárodním strojírenském veletrhu. Návštěvníci stánku ABB na brněnském výstavišti budou mít ve dnech konání veletrhu 3. –10. října možnost seznámit se například s největším průmyslovým robotem IRB 8700, který byl kdy v ABB vyroben, dále robotem IRB 910SC SCARA, či robotickou buňkou pro měření kvality FlexInspect.

 


 

Poslední čísla našich časopisů