cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

MOULDING EXPO 2017 – volné vstupenky

moulding expo logo

 


 

ABB na Hannover Messe 2017 představuje hodnotu pro zákazníky v digitální éře

Technologické inovace ABB pomáhají zákazníkům využít příležitosti, které skýtají energetická a čtvrtá průmyslová revoluce

ABB na letošním veletrhu v Hannoveru, který se koná od 24. do 28. dubna, v souladu s jeho sloganem „Integrovaný průmysl – tvorba hodnoty“, představí své portfolio digitálních řešení ABB Ability™, které patří v oboru ke špičce. Portfolio ABB Ability zahrnuje více než 180 digitálních řešení. Ta s využitím průmyslového internetu vytvářejí digitálně propojená zařízení, systémy a služby, které v současné digitální éře výrazně zvyšují produktivitu, snižují náklady na údržbu a omezují spotřebu energie až o třetinu.

Rozsah digitálních řešení ABB AbilityTM obsahuje mimo jiné řešení pro zvýšení produktivity průmyslové výroby, řídicí ...

 


 

Těžké obráběcí stroje značky Toshiba na našem trhu

Firma Grumant s. r. o. je již déle než 20 let známa jako spolehlivý dodavatel nástrojů a příslušenství pro třískové obrábění se silnou technologickou podporou. Před několika lety vstoupila na trh s obráběcími stroji jako zástupce jihokorejského výrobce strojů, firmy SMEC (Samsung Machining Tools Engeneering Company). Po úspěšném rozjezdu divize strojů pak bylo logickým krokem rozšíření strojního portfolia, které na českém a slovenském trhu prodává. Firma Grumant Vám nabízí těžké obráběcí stroje značky Toshiba.

Firma Leader CNC prodala a instalovala první stroje Toshiba ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů