cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Soustružení ve všech směrech prováděné zevnitř ven

Metoda PrimeTurning ™ je nyní k dispozici také pro vnitřní soustružnické operace

Poté, co společnost Sandvik Coromant v loňském roce představila metodu PrimeTurning™ a nástroje určené pro vnější soustružnické operace, zařazuje nyní do nabídky speciální řezné hlavy CoroTurn® Prime SL, které umožňují použití této revoluční metody při vnitřních soustružnických operacích. Nové řezné hlavy SL naplňují potřeby výrobců působících v oblasti výroby zařízení pro ropný a plynárenský průmysl, leteckého průmyslu i ostatních výrobců, kteří se zabývají obráběním průměrů větších než 90 mm (3,5 inch) při vyložení nástroje dosahujícím 8–10×D.

„Možnosti použití obrábění ve směru zevnitř ven, které v kombinaci s metodou PrimeTurning nabízí řešení využívající řezné hlavy CoroTurn Prime SL, přispívá k vynikajícímu utváření a odvádění ...

 


 

Snížení nákladů a zvýšení produktivity díky novým tvářecím závitníkům

Společnost Sandvik Coromant, která se specializuje na obráběcí nástroje a nástrojové systémy, představila nový tvářecí závitník optimalizovaný pro obrábění ocelí ISO P a navržený s ohledem na zvýšení produktivity, především v automobilovém průmyslu. U závitníku CoroTap® 400 je toho dosaženo díky tomu, že umožňuje beztřískovou výrobu vnitřních závitů a díky snížení kroutícího momentu a optimalizované geometrii také zkrácení doby obrábění a zvýšení pevnosti závitu.

Automobilový průmysl klade mimořádně vysoké požadavky na zajištění kvality a z tohoto důvodu zavádí stabilní a přísné postupy. Nový závitník byl navržen tak, aby těmto náročným požadavkům vyhověl a zaručil vynikající kvalitu závitů, zvýšení bezpečnosti obráběcího procesu a delší životnost, což přináší kombinaci vyšší efektivity a snížení nákladů – v provedených srovnávacích ...

 


 

SEMINÁŘ-PROBLEMATIKA VÝROBY PLASTOVÝCH DÍLŮ S POŽADAVKEM NA VYSOKÝ LESK 11. 9. 2018 Humpolec

 


 

Poslední čísla našich časopisů