cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

ABB Robotika představila služby “Connected Services”, které zvyšují výkon robotů a prodlužují jejich životnost

ABB Connected ServicesI
ABB Robotika představila Connected Services, ucelený soubor služeb, které zajišťují delší životnost robotů a optimalizují výkon robotických systémů. Tyto služby jsou poskytovány přes jediné intuitivní rozhraní ABB MyRobot. Kdekoliv a kdykoliv zpřístupňují data, která lze prakticky využít.

„Schopnost monitorovat roboty zvyšuje efektivnost, snižuje servisní náklady, zajišťuje dlouhodobý chod bez odstávek a prodlužuje životnost výrobních zařízení,“ vysvětluje Dr. Hui Zhang, ředitel produktového managementu ABB Robotika.

Connected Services jsou součástí propojeného ekosystému, tzv. ...

 


 

Siemens pořádá seminář s diskusí Jak se daří českým výrobcům autokomponentů zavádět v průmyslu ucelené řešení

Siemens Automotive Digitalization_s3

Seminář pod názvem Ucelené řešení pro automobilový průmysl je určen těm výrobcům komponentů pro automobilový průmysl, které zajímá, jak efektivně vytvářet nové trendy v odvětví. A také výrobcům, kteří hledají způsob, jak docílit, aby náběh nové výroby byl stále komplexnější záležitostí. Během programu budou mít účastníci prostor k diskusi. Seminář se koná 14. září 2016 v hotelu Vista v Brně.

Výrobci nebo dodavatelé v automobilovém průmyslu se na semináři dozvědí, jak v kratším čase uspokojit poptávku po individuálních řešeních, která jsou ohleduplná k životnímu prostředí. Zjistí, jak na jedné straně snižovat náklady, a na straně druhé nalézt individuální řešení. A v neposlední řadě se dozvědí, jak zkrátit složité termínované plány.

Co musejí nové strategie ...

 


 

Slavnostní otevření nového DENIOS výrobního závodu v Česku

Denios Obr_01

Výrobní závod společnosti DENIOS ve Strakonicích působí na trhu v České republice již 18 let. Především jsou zde vyráběny záchytné vany a ocelové komponenty pro jiné výrobní závody DENIOS. Ke své plnoletosti a výročí založení pobočky v Česku si společnost nadělila novou výrobní halu. Tato hala byla postavena za pouhých 8 měsíců a slavnostně otevřena dne 19.8.2016.

Slavnostní otevření proběhlo za účasti vedení města Strakonice, zástupců mateřské společnosti DENIOS v Německu a dalších hostů z řad dodavatelů a odběratelů. Události se zúčastnilo přibližně 70 hostů. Slavnostního projevu se ujal předseda představenstva mateřské společnosti DENIOS AG v Německu, pan Helmut Dennig, spolu s jednatelem české pobočky, panem Janem Matějkou, který vidí především výhody pro své zaměstnance: „Nejvíce mě těší, že bylo i přes ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů