cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Upozornění – zrušení Strojírenského fóra 2017

strojírenské fórum

Informujeme o zrušení ročníku Strojírenského fóra 2017, které se mělo konat 21.-22.2.2017.

Pozvánku jsme uveřejnili ve vydání KOVOINZERT 3/2016. K zrušení Strojírenského fóra 2017 došlo ze strany pořádajících svazů po termínu uzávěrky.

O příštím ročníku Strojírenského fóra vás budeme opět informovat.

Redakce vydavatelství INFOCUBE.

 


 

Přísady pro továrnu 4.0.: Digitální dvojče, koboty a umělá inteligence

hannover messe

Smart Factories – chytré továrny – to je mix složený z automatizační techniky, digitálních dvojčat, kobotů a umělé inteligence. Souhru těchto technologií a cestu do budoucnosti s kyberfyzikálními systémy ukážou odborné veletrhy Industrial Automation a Digital Factory. Obě akce zastřešuje veletrh HANNOVER MESSE.

Veletrh HANNOVER MESSE jako vedoucí světový veletrh digitálně propojeného průmyslu představí automatizační techniku od senzorů až po koboty, software pro ...

 


 

HELIOS Orange pro špičkovou kovovýrobu

asseco logo

Hlavním předmětem činnosti KAVALE spol. s r. o. je kovovýroba zaměřená na zpracování plechů, jeklových profilů a trubek různých rozměrů. Společnost byla založena v roce 1993 a od té doby se neustále vyvíjí a roste. Pro výrobu používá nejmodernější technologie, včetně těch z oblasti informatiky. Proto jí od letošního roku – především s agendou ekonomickou a výrobní – pomáhá informační systém HELIOS Orange z produkce Asseco ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů