cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Technika čtvercových pólů umožňuje zvýšení produktivity při povrchovém broušení

Schunk-logo

Magnetické upínací desky s paralelními, čtvercovými a radiálními póly SCHUNK MAGNOS zaručují při brousicích aplikacích spolehlivé upnutí obrobků, rychlou výměnu obrobků a zvláště efektivní procesy. Tím umožňují například desky se čtvercovými póly pro broušení SCHUNK MAGNOS, ve srovnání s konvenčními řešeními s technikou paralelních pólů, zvýšení produktivity až o 200%.

Amortizace desek se čtvercovými póly pro broušení fy SCHUNK trvá u broušení na ...

 


 

Strojírenské fórum ukazuje firmám, jak uspět

Strojírenské forum logo

V rámci třetího ročníku Strojírenského fóra se dnes v Obecním domě v Praze sešlo na 200 odborníků, zástupců strojírenských firem i státních institucí. Hlavním tématem dvoudenní akce je best practice, jak v oblasti získávání nových zahraničních trhů, tak v inovacích či průmyslovém designu nebo odborném školství. Konferenci zahájil ministr průmyslu a obchodu Jan Mládek.

„Ohledně budoucí kondice českého strojírenství jsem optimistický. Pokud firmy neustrnou a dokážou včas investovat do vlastního rozvoje modernizace, udrží si vysokou míru ...

 


 

Výstavní premiéry elektrických a hybridních dopravních prostředků na největší přehlídce v ČR

AmperMotion2016

Elektromobilita a veletrh AMPER patří k sobě. Od 15. do 18. 3. si na Výstavišti v Brně můžete v rámci AMPER Motion prohlédnout a otestovat jízdní vlastnosti nejnovějších plně elektrických, či hybridních vozů značek BMW, Kia, Nissan, Peugeot, Škoda, Tesla, Toyota, Lexus a Volkswagen. Budete se moci projet elektrobusem EKOVA, novou éru městské mobility představí elektro-koloběžky E-TWOW a rychlé a inovativní vozíky motocyklového závodníka, držitele světového rekordu a průkopníka české účasti na Dakarské Rallye Ivo Kaštana Rid-e. Neproletíte se, ale uvidíte plnohodnotné elektrické letadlo Phoenix. Poznáte nejmodernější infrastrukturní zařízení, zjistíte jak rozsáhlé je pokrytí dobíjecími stanicemi a jakými aplikacemi s nimi bezpečně komunikovat. Premiérově budou na veletrhu i americké plně elektrické motocykly Zero a španělské Volta či Torrot. Poprvé se na veletrhu v ČR ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů