cs   en   de  

KOVOINZERT

Časopis KOVOINZERT je odborný a inzertní časopis poskytující informace ze strojírenství a kovozpracujícího průmyslu.

V České republice vychází KOVOINZERT 3x ročně a na Slovensku 1x ročně ve formě samostatného vydání určeného pro slovenské čtenáře.

 

 


 

Sondy Blum pod lupou

Blumm-logo
Jak definovat výkon sondy?

Pro koupi jakéhokoliv produktu platí jednoduché pravidlo: Hledáme produkt s nejlepším poměrem výkon-cena. Zatímco srovnání cen je triviální matematickou záležitostí, porovnat výkon produktu, respektive jeho přidanou hodnotu, bývá někdy složité. V následující stati se podíváme na technické aspekty výběru měřicích sond pro CNC obráběcí centra, a jak k nim přistoupila firma Blum.

 


 

Kdo je…: JC-METAL s. r. o.

jc-metal 1

Vsetínská společnost JC-METAL je předním českým výrobcem upínacího nářadí pro svařování a také výhradním distributorem upínacích systémů pro svařování německé společnosti Bernd Siegmund GmbH pro Českou i Slovenskou republiku. V letošním roce slaví 20 let od svého založení. Do budoucna by ve Vsetíně rádi udrželi vzestupný trend a, dle našeho povídání s jednatelkou společnosti paní Taťánou Malou, pro to dělají maximum.

 


 

Průmyslová veřejnost míří do Prahy

Karlův most netáhne, v kurzu jsou Letňany

Zatímco turisté míří do Prahy stále hlavně za památkami v centru, průmyslová veřejnost na začátku května raději vyrazí do Letňan. Ve dnech 9. až 12. května zde totiž areál PVA EXPO PRAHA hostí jedinečný souběh průmyslových veletrhů. Hustota inovačního potenciálu pro tuzemský průmysl tak jinde nemůže být ani vyšší. PRŮMYSLOVÉ VELETRHY PRAHA je jednoduše dobré nezmeškat.

FOR INDUSTRY, FOR WELD, FOR SURFACE, FOR ENERGO Smart, FOR INFOSYS a FOR LOGISTIC – tak zní základní výčet lákadel a současně názvy květnových veletrhů v Praze. Komplexní přehled novinek z tuzemského průmyslu se tak v různých segmentech opět představí na jednom místě, aby vytvořil zcela jedinečnou platformu pro sdílení novinek. Právě takové místo může pozitivně ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů