cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

Technologie se snažíme upravovat tak, aby efektivita a výkonnost rostla

Ing. Marián Ušiak

Od ledna roku 2016 známe společnost SEOYON E-HWA Automotive Slovakia s. r. o. pod tímto názvem. Nicméně historie této společnosti se píše již déle. Nejenom o historii, ale především o současné výrobě, technologiích či plánech jsem si povídala s Ing. Mariánem Ušiakem, vývojovým manažerem.

Pane Ušiaku, představíte ve stručnosti čtenářům časopisu Plastics Production společnost SEOYON E-HWA Automotive Slovakia s. r. o.?

Kórejska spoločnosť SEOYON E-HWA ...

 


 

MOULDING EXPO 2017 – volné vstupenky

moulding expo logo

 


 

ABB na Hannover Messe 2017 představuje hodnotu pro zákazníky v digitální éře

Technologické inovace ABB pomáhají zákazníkům využít příležitosti, které skýtají energetická a čtvrtá průmyslová revoluce

ABB na letošním veletrhu v Hannoveru, který se koná od 24. do 28. dubna, v souladu s jeho sloganem „Integrovaný průmysl – tvorba hodnoty“, představí své portfolio digitálních řešení ABB Ability™, které patří v oboru ke špičce. Portfolio ABB Ability zahrnuje více než 180 digitálních řešení. Ta s využitím průmyslového internetu vytvářejí digitálně propojená zařízení, systémy a služby, které v současné digitální éře výrazně zvyšují produktivitu, snižují náklady na údržbu a omezují spotřebu energie až o třetinu.

Rozsah digitálních řešení ABB AbilityTM obsahuje mimo jiné řešení pro zvýšení produktivity průmyslové výroby, řídicí ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů