cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

Solvay přichází s produktem Technyl® 4earth® pro omezení negativních vlivů vysoce funkčních materiálů na životní prostředí

solvay

Společnost Solvay, která je předním světovým lídrem v oblasti funkčních materiálů na bázi polyamidů, při příležitosti K 2016 (hala 6, stánek C61) oficiálně představí zbrusu nové řešení Technyl® 4earth®, které přináší průlomový přínos v oblasti ochrany životního prostředí v porovnání s tradičním polyamidem 6.6 (PA6.6).

„Zvýšené povědomí u spotřebitelů a legislativní nároky vytvářejí tlak na OEM a zpracovatele, aby zlepšovali udržitelnost rozvoje, což vede k rostoucí poptávce po řešeních s nižšími dopady na životní prostředí,“ říká Peter Browning, generální ředitel organizační jednotky ...

 


 

ABB a Microsoft zahájily partnerskou spolupráci na podporu digitální transformace průmyslu

ABB

Společnosti ABB a Microsoft Corp. oznámily navázání strategického partnerství, které zákazníkům z odvětví průmyslu pomůže vytvořit novou hodnotu prostřednictvím digitálních řešení. Zákazníci budou moci využívat jedinečnou kombinaci inteligentního cloudu Microsoft Azure, ale také hlubokých znalostí v oboru a rozsáhlé portfolio průmyslových řešení ABB.

Obě strany intenzivně podporují digitální transformaci v zákaznických segmentech, mezi něž patří robotika, námořní doprava a přístavy, elektrická vozidla a energie z obnovitelných zdrojů. Díky volbě cloudu Microsoft Azure jako ...

 


 

Zlatá medaile MSV 2016 za mobilní platformu kolaborativního robotu

V důsledku trvalých nedostatků odborných profesí ve výrobě, ale i růstu nároků na její kvalitu a efektivitu, jsou již nyní požadovány automatizované výrobní systémy na bázi robotů. Produkty společnosti KUKA Roboter ukazují, jak lze při použití mobility dále zvýšit stupeň flexibility výrobního zařízení, zejména s ohledem na prosazující se koncept Industry 4.0. Průmyslový robot na mobilní platformě se speciálně vyvinutým navigačním software od společnosti KUKA Roboter umožňuje samostatný všesměrový pohyb po pracovišti, bez jakéhokoliv připojení kabelem. Novinka nese název KMR iiwa a otevírá zcela nové možnosti využití automatizační techniky. Význam exponátu potvrzuje ocenění Zlatou medailí MSV 2016.

Společnost KUKA Roboter si pro Mezinárodní strojírenský veletrh v Brně připravila několik českých výstavních premiér. ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů