cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

HANNOVER MESSE 2018

Na 10. Mezinárodním zasedání MES proběhnou diskuse o platformě výrobních informačních systémů

S digitální transformací a novými požadavky na účinnost a flexibilitu ve výrobě stoupají také požadavky, které musí splňovat informační technologie využívané ve výrobě. Tématem 10. Mezinárodního zasedání MES, které se uskuteční v rámci veletrhu HANNOVER MESSE 2018, je naplňování těchto požadavků.

V centru pozornosti zasedání budou pod heslem „Connected Manufacturing – Digital Production“ příklady využívání systémů MES (Manufacturing‑Execution‑Systems). Celodenní akce, která se uskuteční ve čtvrtek 26. dubna v ...

 


 

Odborná konference PLASTKO 2018 opět ve Zlíně

Prezentace výsledků výzkumu a vývoje či výstupů inovačních projektů a zhodnocení trendů v oblasti chemie a plastikářského průmyslu. To jsou hlavní cíle konference PLASTKO 2018, která se bude konat ve dnech 18.–19. dubna 2018 v Academia Centru Univerzity Tomáše Bati ve Zlíně (UTB).

Konferenci PLASTKO pořádá pravidelně každé dva roky UTB. Historicky se jedná o jednu z nejstarších akcí ...

 


 

Naše vize je jednoduchá – být stále lepší | reportáž

I tato slova říká Miroslav Kolísek, jednatel společnosti ATEK s.r.o. Do Moravské Třebové, sídla společnosti, jsme se vydali v krásném letním slunečném dnu. Nicméně i slunečný letní den byl jaksi zastíněn tím, jaká energie na nás zapůsobila při návštěvě. Vítejte ve firmě ATEK s.r.o.

O společnosti ATEK s.r.o.

ATEK s.r.o. (dále jen ATEK) je soukromá ryze česká společnost bez jakékoliv účasti zahraničního kapitálu ve vlastnictví jediného majitele, pana Miroslava Kolíska, který firmu založil v roce 2004. Založena byla s tím, že nabízela podpůrné a zprostředkovatelské činnosti pro automobilový průmysl v ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů