cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

ENGEL na veletrhu K 2016: Systémová kompetence, blízkost zákazníkovi a systém inject 4.0 jsou zárukou dalšího růstu

ENGEL at K 2016 economic affairs Picture 6a

Pro aktuální hospodářský rok 2016/17 počítá společnost ENGEL AUSTRIA s růstem zhruba deseti procent, prohlásilo vedení podniku na začátku veletrhu K v říjnu 2016 v Düsseldorfu. Vedoucí světový veletrh odvětví zpracování plastů a kaučuku vysílá důležité impulzy do druhé poloviny hospodářského roku společnosti ENGEL. Hlavními hnacími silami růstu jsou aktuální digitální produkty a řešení pro chytrou továrnu, které tvořily jádro veletržní prezentace rakouského výrobce vstřikovacích strojů a systémového odborníka.

 


 

Solvay přichází s produktem Technyl® 4earth® pro omezení negativních vlivů vysoce funkčních materiálů na životní prostředí

solvay

Společnost Solvay, která je předním světovým lídrem v oblasti funkčních materiálů na bázi polyamidů, při příležitosti K 2016 (hala 6, stánek C61) oficiálně představí zbrusu nové řešení Technyl® 4earth®, které přináší průlomový přínos v oblasti ochrany životního prostředí v porovnání s tradičním polyamidem 6.6 (PA6.6).

„Zvýšené povědomí u spotřebitelů a legislativní nároky vytvářejí tlak na OEM a zpracovatele, aby zlepšovali udržitelnost rozvoje, což vede k rostoucí poptávce po řešeních s nižšími dopady na životní prostředí,“ říká Peter Browning, generální ředitel organizační jednotky ...

 


 

ABB a Microsoft zahájily partnerskou spolupráci na podporu digitální transformace průmyslu

ABB

Společnosti ABB a Microsoft Corp. oznámily navázání strategického partnerství, které zákazníkům z odvětví průmyslu pomůže vytvořit novou hodnotu prostřednictvím digitálních řešení. Zákazníci budou moci využívat jedinečnou kombinaci inteligentního cloudu Microsoft Azure, ale také hlubokých znalostí v oboru a rozsáhlé portfolio průmyslových řešení ABB.

Obě strany intenzivně podporují digitální transformaci v zákaznických segmentech, mezi něž patří robotika, námořní doprava a přístavy, elektrická vozidla a energie z obnovitelných zdrojů. Díky volbě cloudu Microsoft Azure jako ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů