cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

ABB Robotika představila služby “Connected Services”, které zvyšují výkon robotů a prodlužují jejich životnost

ABB Connected ServicesI
ABB Robotika představila Connected Services, ucelený soubor služeb, které zajišťují delší životnost robotů a optimalizují výkon robotických systémů. Tyto služby jsou poskytovány přes jediné intuitivní rozhraní ABB MyRobot. Kdekoliv a kdykoliv zpřístupňují data, která lze prakticky využít.

„Schopnost monitorovat roboty zvyšuje efektivnost, snižuje servisní náklady, zajišťuje dlouhodobý chod bez odstávek a prodlužuje životnost výrobních zařízení,“ vysvětluje Dr. Hui Zhang, ředitel produktového managementu ABB Robotika.

Connected Services jsou součástí propojeného ekosystému, tzv. ...

 


 

Shinichi Tanzawa byl jmenován prezidentem a výkonným ředitelem společnosti FANUC Europe

MrTanzawa-HiRes_zmenseny

FANUC Europe Corporation, přední dodavatel CNC, průmyslových robotů a dalších prostředků pro automatizaci výroby, oznámil jmenování Shinichi Tanzawy prezidentem a výkonným ředitelem (CEO) společnosti s účinností od 1. září 2016. Jako prezident a CEO, bude mít Shinichi Tanzawa odpovědnost za všechny evropské společnosti FANUC.

Pan Shinichi Tanzawa se vrací do známého prostředí neboť se seznámil s fungováním FANUC Europe za svého předchozího působení v letech 1992-1995, kdy byl finančním ředitelem FANUC Robotics. Navíc byl v letech 2000-2008 finančním ředitelem FANUC Corporation. Díky jeho rozsáhlým zkušenostem jak z centrály společnosti FANUC v Japonsku, tak v Evropě, dochází k výraznému posílení evropské organizace společnosti FANUC. Shinichi Tanzawa posílí podporu evropských zákazníků přímo z japonského ústředí společnosti FANUC, tím se ...

 


 

Siemens pořádá seminář s diskusí Jak se daří českým výrobcům autokomponentů zavádět v průmyslu ucelené řešení

Siemens Automotive Digitalization_s3

Seminář pod názvem Ucelené řešení pro automobilový průmysl je určen těm výrobcům komponentů pro automobilový průmysl, které zajímá, jak efektivně vytvářet nové trendy v odvětví. A také výrobcům, kteří hledají způsob, jak docílit, aby náběh nové výroby byl stále komplexnější záležitostí. Během programu budou mít účastníci prostor k diskusi. Seminář se koná 14. září 2016 v hotelu Vista v Brně.

Výrobci nebo dodavatelé v automobilovém průmyslu se na semináři dozvědí, jak v kratším čase uspokojit poptávku po individuálních řešeních, která jsou ohleduplná k životnímu prostředí. Zjistí, jak na jedné straně snižovat náklady, a na straně druhé nalézt individuální řešení. A v neposlední řadě se dozvědí, jak zkrátit složité termínované plány.

Co musejí nové strategie ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů