cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

LDPE, LLDPE, ULDPE, HDPE, POE, POP a biopolymery PE od firmy RESINEX

Inovativní řešení pro flexibilní a pevné obaly

RESINEX, největší evropský distributor plastů a kaučuků, si udržuje vedoucí pozici i díky své jedinečné nabídce materiálů, zahrnující více než 10 000 typů polymerů od komoditních po speciální plasty. RESINEX dodává úplné portfolio polyetylenů od renomovaných výrobců Dow Chemical, Braskem či Equate.

Společnost RESINEX je dlouhodobý partner firmy Dow Chemical, která je největším světovým producentem polyetylenu a lídrem v oblasti materiálů pro flexibilní potravinářské a speciální obaly. Tyto materiály RESINEX vhodně ...

 


 

Cesta za snem v ZÁLESÍ a. s. Luhačovice

Pro první letošní reportáž z výroby jsme se vypravili do krásného prostředí lázeňského města Luhačovice, kde sídlí společnost Zálesí a. s., s bohatou tradicí působení v několika oborech na českém a evropském trhu již od roku 1953. O nové, plně automatizované lince, která je od roku 2015 instalována v nástrojárně této společnosti, se mezi odbornou veřejností živě hovoří, a samozřejmě neunikla také našemu zájmu. Našimi průvodci se tak pro jedno únorové dopoledne stali pánové René Uher, ředitel závodu Plasty, vedoucí nástrojárny Marek Vojtíšek a Pavel Hájek z firmy +GF+, kteří nám novou linku osobně představili.

ZÁLESÍ a. s., je soukromou společností se stoprocentní účastí českého kapitálu, která v současné době zaměstnává 550 zaměstnanců. Dle výrobních oborů a poskytovaných služeb je rozdělena do ...

 


 

Inovace a strategické partnerství Comau a B & R dalo vzniknout unikátnímu konceptu openROBOTICS

Robotika COMAU a společnost B & R si dláždí cestu do nové éry v používání robotů v průmyslové výrobě. OpenROBOTICS koncept od společností B & R a Comau umožňuje zákazníkům získat všechny výhody celistvého přístupu k provozu, diagnostice a údržbě, díky plné integraci řízení robota do řízení stroje.

Walter Burgstaller, obchodní ředitel B&R pro Evropu (vlevo), a Tobias Daniel, vedoucí prodeje a marketingu společnosti Comau Robotics, představili openRobotics na veletrhu SPS IPC Drives v Norimberku v roce 2015 (foto: B & R)

 


 

Poslední čísla našich časopisů