cs   en   de  

Plastics Production

Plastics Production je specializovaný časopis pro české a slovenské firmy zabývající se průmyslovým zpracováním plastů (setů, gumy, kompozitních materiálů…).

Přináší praktické informace, témata a trendy podnikům v oboru průmyslové plastikářské výroby. Informuje o materiálech, zpracování, výrobě, produktech a trzích.

Jedinečné stoprocentně oborové zaměření a dokonale propracovaná databáze adresátů vytváří z Plastics Production platformu pro absolutně cílené předání informace o nabídce Vaší firmy výrobcům a dodavatelům.

Plastics Production je určen pro prestižní a účinnou prezentaci, čemuž odpovídá exkluzivní provedení časopisu.

 


 

900 odstínů červené v HDF s. r. o.

Přípravy prvního vydání Plastics Production nás zavedly do obce Nižná, v krásné krajině severního Slovenska. Cílem naší cesty byl výrobní závod společnosti HDF s. r. o., slovenského výrobce plastových komponentů pro různá průmyslová využití.

Tato společnost působí na trhu již 14 let a své výrobky vyváží do celé Evropské unie. Jejími hlavními odběrateli jsou prémiové společnosti oboru automotiv, který je pověstný svojí přísností na kvalitu dodávaných komponentů nebo firmy z kosmetického průmyslu, které také kladou vysoké nároky na kvalitu barev.

 


 

Společnost Varroc Lighting Systems významně posiluje v oblasti inovací a know-how, otevírá nové Vývojové centrum elektroniky

Globální lídr v oblasti světelné techniky pro automobilový průmysl, společnost Varroc Lighting Systems, otevřel Vývojové centrum elektroniky. Špičkové výzkumné a prototypové laboratoře, včetně zázemí pro téměř 100 odborníků – elektroinženýrů, jsou umístěné v samostatné budově, a to přímo v areálu výrobního závodu v Šenově u Nového Jičína. Díky investici přesahující 24 milionů korun se podařilo vybudovat jedno z nejmodernějších takto specializovaných vývojových pracovišť nejen v Moravskoslezském kraji, ale v rámci celé České republiky.

Vývojové centrum elektroniky zkvalitní vývoj a inovace ...

 


 

Zpracování LSR z jednoho zdroje

Dodavatel systémů Arburg má v nabídce produktů přesně přizpůsobená řešení Komplexní zkušenosti průkopníka v oblasti zpracování LSR

Řešení na klíč pro výrobu dvousložkového dílu vyrobeného z LSR a termoplastu

Ať už jde o senzory deště nebo konektory pro automobilový sektor, měření optických pulzů nebo dudlíky pro kojenecké lahve v lékařské technice – rozsah použití výlisků z tekutého silikonového kaučuku (LSR) je velmi ...

 


 

Poslední čísla našich časopisů