AMADA Miyachi EUROPE představí na MSV 2014 inovativní řešení

Amada Miyachi Europe představí na MSV Brno 2014 svá inovativní řešení:

  • LMSW je kompaktní pracovní stanice pro laserové značení. Snadno konfigurovatelný LMWS je ideální pro značení kovů, keramiky a různých plastů, a také řezání, vrtání a svařování.
  • Zařízení AWS3 pro odporové svařování poskytuje plnou kontrolu monitorování a analýzu kvality. Nyní je plně modulární pro širokou škálu aplikací. Dostupnost služeb umožňuje celosvětovou podporu s minimálními náklady a maximální provozuschopností.
  • Kompaktní zařízení Heat Staking (spojování plastů pomocí horkého razníku) nabízí jedinečnou pulzní regulaci tepla, která zamezuje lepení plastu. Systém je plně modulární pro ruční nebo automatické operace. Hot-Bar stroje jsou určeny také pro použití ACF laminování či pájení přetavením. Vše je navrženo pro optimální poměr cena-výkon.

MIYACHI technologie laserového svařování nebude na stánku předvedena, nicméně zástupci společnosti s návštěvníky expozice rádi proberou jejich laserovou aplikaci stejně tak jako svařování jejich vzorků v aplikační laboratoři Amada Miyachi.

Pokud si přejete sjednat schůzku na MSV Brno, neváhejte kontaktovat obchodního zástupce společnosti. Amada Miyachi vystavuje v pavilonu G2, stánek 003.

Marcin Alexy
Regional Sales Manager
Amada Miyachi Europe GmbH
Tel.: +49 89 83 94 030
marcin.alexy@amadamiyachi.eu
www.amadamiyachieurope.com