Böllhoff, s.r.o.

Moderní společnost s vedoucím postavením na trhu

Firma Böllhoff, s.r.o. byla v České republice založena v roce 1991 jako pobočka mezinárodního koncernu Böllhoff s centrálou v Německém Bielefeldu (koncern Böllhoff: ca 2.000 zaměstnanců; obrat 2010 = 400 milionů EUR).

Od svého založení prošla pobočka Böllhoff v České republice bouřlivým rozvojem, který přeměnil její zprvu skromné zastoupení v silnou, moderní společnost s vedoucím postavením na trhu. V současné době zajišťuje Böllhoff, s.r.o. dodávky spojovacího materiálu a montážní techniky z vlastního sídla na západním okraji Prahy, nedaleko letiště Ruzyně. Celý areál zahrnuje administrativní budovu a vlastní sklad o rozloze 1.700 m2. Sklad nabízí zákazníkům okamžitě k dispozici na 20.000 položek spojovacího materiálu a montážní techniky. Každý rok společnost Böllhoff, s.r.o. uspokojí požadavky ca 700 zákazníků prakticky ze všech oborů průmyslu. Roční obrat firmy dosáhl v roce 2010, vč. dodávek vlastních produktů do automobilového průmyslu, hodnoty 300 milionů CZK. Více než 60% tohoto obratu realizuje Böllhoff, s.r.o. formou systému ekonomického zásobování ECOSIT® (= ECOnomic Supply In Time) prostřednictvím plastových boxů opatřených čárovými kódy.

V oblasti nákupu zajišťuje Böllhoff, s.r.o. na trhu, na svůj účet a riziko, přes 75 % své celkové potřeby, jež je generována požadavky zákazníků. Všechny nákupní a dodavatelské zdroje společnosti podléhají přísnému a profesionálnímu systému řízení jakosti a také efektivnímu systému hodnocení dodavatele. Böllhoff, s.r.o. využívá rovněž centrální sklady koncernu Böllhoff lokalizované v Senci nedaleko Bratislavy, kde je umístěno na 50 tis. druhů artiklů a také v Bielefeldu v SRN, kde je zákazníkům v případě potřeby do 24 hodin k dispozici dalších více než 100 tis. druhů zboží.

Díky pravidelným technickým školením všech odpovědných zaměstnanců, která probíhají především ve výrobních závodech koncernu v Německu a Francii a také díky širokému technickému zázemí, vč. výzkumného a vývojového centra a vlastní akreditované laboratoře, poskytují pracovníci Böllhoff, s.r.o. kompetentní technické poradenství ve všech aspektech a oblastech spojování. Využití nejmodernějších technických řešení pro optimalizaci dodávek a nákladů a celé spektrum vlastních produktů vystavuje a prezentuje Böllhoff, s.r.o. pravidelně na mezinárodních strojírenských veletrzích.

BÖLLHOFF

Palouky 1365

253 01 Hostivice

Česká republika

Tel.: +420 235 318 021

Fax: +420 235  316 510

E-mail: czinfo@boellhoff.com

www.boellhoff.cz