Centrální vývoj – lokalizovaná výroba dílů lisovaných za studena

V SFS intec je výrobek a způsob jeho výroby vyvinut najednou a na jednom místě. Poté se výroba umísťuje do různých závodů po celém světě, což snižuje náklady a potenciální rizika.

Globální spolupráce zvyšuje efektivitu

Poté, co SFS intec založil výrobní závody v Evropě, Severní Americe a Asii, uvádí do praxe koncept výroby na třech světových kontinentech. Tím zajišťuje bezpečný vývoj a výrobu komponentů pro dodavatele v automobilovém průmyslu po celém světě. Podpora v oblasti vývoje výrobku, znalosti materiálu, konstrukce a výroby nástrojů, vytvoření kontrolních plánů, vše je snadno dosažitelné specializovanými týmy, a to na jednom místě ve švýcarské centrále společnosti. Tím se zjednodušují rozhraní a eliminují nákladné dohody a schvalovací procedury mezi závody.

Vývoj se zaměřením na globální výrobu

Pro zákazníky vyplývá výhoda z odborných znalostí i z nákladů potřebných pouze na jeden vývoj. Vývojáři v SFS intec se pevně drží požadavků stanovených ve specifikacích produktů, které poskytují technické definice konečného výrobku. Důležitým základem jsou často zkušenosti shromážděné v průběhu let při pracích na dalších projektech.

Místní know-how celosvětově

Flexibilita, ekonomické výhody a bezpečnost jsou hlavní cíle pro SFS intec v její mezinárodní výrobní síti. Stejné produkty jsou vyráběny na různých místech na odpovídajících strojích. Kompletní dodržování technických pokynů produkuje stejné úrovně kvality. K dispozici je neustálá výměna zkušeností přesahující hranice mezi výrobními závody, zeměmi a kulturami. Shromažďování a neustálý vývoj technologického know-how a úzká spolupráce vytváří potenciál, který slouží zákazníkům po celém světě rychle a komplexně. Z toho společně profitují výrobce, dodavatel i zákazník.

Rudolf Kudr, kuru@sfsintec.biz