Cognex představí na veletrhu Amper převratné novinky v oblasti počítačového vidění

Nové modely kamer pro inspekční úkoly, inovované a výkonné průmyslové systémy snímání ID kódů, ale i nejnovější trojdimenzionální systémy představí na svém stánku 6.05 v hale V na veletrhu AMPER 2015 společnost Cognex. Od 24. do 27. března 2015 budou na brněnském Výstavišti k vidění kromě osvědčených technologií i nejnovější produkty, které tento přední výrobce nabídne v letošním roce uživatelům.

Patří k nim neustále inovovaná řada DataMan 300 a její dále vylepšená verze 302X určená pro nejnáročnější aplikace čtení ID kódu i na těch nejrychlejších linkách. Dále zde bude k vidění DataMan 503 nebo produktová sada DataMan 50/60, která s malými rozměry přináší značný výkon a je ideální pro montáž do velmi těsných prostor na výrobních linkách a na strojích. Účastníci budou moci zhlédnout i velmi výkonné ruční snímače řady DataMan 8100 a 8500, jež jsou v současné době nejvýkonnějšími snímači čárového kódu na trhu.

Návštěvníkům expozice bude představen i software Cognex Designer, výkonný řídicí prvek pro počítačové vidění VC5 nebo 3D laserové senzory přemístění a nové modely průmyslových kamer.

Další podrobnosti o produktových novinkách naleznete na webové stránce společnosti Cognex na adrese www.cognex.com a v českém jazyce pak na http://www.industrymedia.eu/cz/.

Společnost Cognex
Společnost Cognex Corporation navrhuje, vyvíjí, vyrábí a uvádí na trh systémy počítačového vidění a průmyslové systémy snímání ID kódů neboli zařízení, která dokážou „vidět“. Společnost Cognex je světovým lídrem v oblasti počítačového vidění a průmyslového snímání ID kódů. Její systémy počítačového vidění a snímání ID kódů se využívají po celém světě, a to v celé řadě inspekčních, identifikačních a naváděcích aplikací v rámci výrobního a distribučního procesu. Klíčovými trhy jsou automobilový průmysl, výroba potravin a nápojů, farmaceutický průmysl, logistika a výrobci OEM. Společnost Cognex má sídlo ve státě Massachusetts (USA) a regionální zastoupení a distributory po celé Severní Americe, Evropě, Asii či v Latinské Americe. Také ve východní Evropě rozšiřuje společnost Cognex svou lokální přítomnost a nyní nabízí technickou podporu a školení v učebnách svých zastoupení v polské Vratislavi (Wrocłav) a maďarské Budapešti. Další podrobnosti naleznete na webové stránce společnosti Cognex na adrese www.cognex.com.
 
Další případové studie společnosti Cognex a informace o produktových novinkách v českém jazyce si můžete přečíst na portálu http://www.industrymedia.eu/cz/.
 
Kontakt na prodejce:
Pavel Sejček, Sales Engineer Czech Republic, info.cz@cognex.com
Jan Kučera, Sales Engineer Slovakia, info.sk@cognex.com