DMC 635 V ecoline

Nejmodernější CNC technologie za atraktivní cenu

Konkurenční výhoda v průmyslu obrábění kovů závisí ve značné míře na výkonu a pružnosti použité CNC technologie. Nejmodernější obráběcí stroje řady ECOLINE jsou pokládané za to nejlepší řešení pro uživatele hledající sofistikované zařízení za příznivou cenu. DMC 635 V ecoline od DMG / MORI SEIKI je hitem na trhu strojů pro začínající uživatele CNC techniky již mnoho let – svislé frézovací centrum, které stanovilo standardy, a teď definuje nové v plně překonstruované verzi. Součástí nového designu jsou i rychloposuvy až 30 m/min, a vodou chlazené motorové vřeteno s rychlostí 12,000 min-1.

DMC 635 V ecoline

DMC 635 V ecoline s novým vzhledem se prezentuje jako stroj, který hned upoutá vzhledem, působivou funkčností a optimálním výkonem. Stroj ihned zaujme svým novým vnějším designem: high-tech povrchy, odolné vůči poškrábání, nenáročné na údržbu, chrání stroj trvale proti opotřebení, nepraskají, a dávají mu charakter vysoké kvality, stejně jako Lightline – specifický světelný prvek, zvýrazňující značku výrobce. S novým designem se zlepšila i ergonomie: plocha bezpečnostních průhledných tabulí se zvětšila o 35% s cílem poskytnout co nejlepší přehled celého pracovního prostoru. Pracovní prostor stroje je osvětlen energeticky úspornou LED technologií PLANONLight (světlo budoucnosti).

DMC V ecoline PROGRESSline

Další absolutní hodnotou je PROGRESSline. Vizualizační prvek integrovaný do pláště stroje, ze kterého je možné si lehce přečíst údaje o zůstávajícím času a množství kusů do úplného dokončení procesu obrábění. Stejně tak jako vnější design stroje, který představuje skutečnou přidanou hodnotu svým vzhledem a funkcemi, tak i technické výkonové charakteristiky DMC 635 V ecoline jsou plně orientované na dosažení maximální produktivity.

Technickými výkonovými charakteristikami jsou posuvové pohony pro rychloposuvy 30 m/min ve všech osách a sestava vřetena, která je unikátní v této třídě strojů. Kromě standardně montovaného vřetena s rychlostí 8,000 o/min (13 kW / 83 Nm), je jako opce nabízené i vodou chlazené motorové vřeteno s rychlostí 12,000 min-1 (8.4 kW / 57 Nm). Je určené hlavně pro vrtací operace malými nástroji, kde plně dokáže uplatnit svou sílu, a díky vysokým rychlostem obrábění zaručuje optimální výsledky, co se týče kvality obrobeného povrchu.

DMC 635 V ecoline se vyznačuje flexibilitou, která hraje hlavní roli při dosahování vysoké výrobnosti. Již v standardním vyhotovení má nástrojový zásobník 20 nástrojových míst, volitelně jich může mít 30. Také obráběcí schopnost stroje je veliká.

Dráhy jednotlivých os jsou dostatečně dlouhé: 635 mm osa X, 510 mm osa Y, a 460 mm osa Z. Nosnost stolu je 600 kg. Větší verze DMC 1035 V ecoline nabízí větší obráběcí prostor 1,035 x 560 x 510 mm a vyšší nosnost 1,000 kg.

DMC 1035 V ecoline

Vysoká úroveň výkonu DMC 635 V ecoline je také dána nabízenými alternativami řízení. U strojů řady ECOLINE je nabízené řízení SIEMENS 840D solutionline se softwarem ShopMill, jakož i řízení HEIDENHAIN TNC 620 s čistě textovým dialogem. Tato řízení jsou uložené v ergonomicky tvarovaném panelu DMG SLIMline® s 15" TFT displejem, takže je dosažen ten nejvyšší pracovní komfort. Kromě těchto dvou řízení, stroj DMC 635 V ecoline může být dodaný i s řízením MAPPS IV od Mori Seiki, které také ulehčuje ovládání a programování stroje s podporou tvorby programů a jejich následnou simulací. Intuitivní vedení uživatele u těchto moderních řídících systémů, umožňuje jednoduché a efektivní programování přímo u stroje v provozu. Celý proces obsluhy doplňuje množství výrobcem definovaných obráběcích cyklů.

Maximální produktivita a nejvyšší přesnost pro frézování svislým vřetenem - DMC 635 V ecoline s úplně novým designem stanovuje nové standardy ve třídě frézek pro začínající uživatele CNC techniky.

www.dmgmoriseiki.com

DMG MORI SEIKI Czech s.r.o.
Kaštanová 8
620 00 Brno
Tel.: +420 545 426 311
Fax: +420 545 426 310
E-mail: czech@dmgmoriseiki.com
            slovakia@dmgmoriseiki.com
            service.dmgcz@dmgmoriseiki.com
www.dmgmoriseiki.com