Expandujeme!

Renishaw - přední firma v automatizaci měření

Produkty společnosti Renishaw umožňují výrobcům přesné obrábění strojních součástí a výkonné měření dokladovatelné dle mezinárodních norem. Kdekoliv, kde je požadováno přesné měření, garantuje používání výrobků Renishaw dosažení vysoké kvality při nízkých nákladech.

Renishaw velmi investuje do výzkumu, vývoje a výroby. Jen to je cesta k tomu, abychom se my i naši zákazníci udrželi na špici. Naše budoucnost je svázaná s našimi zákazníky. Jsme zavázáni k takovým dlouhodobým investicím.

Zakladatel společnosti Renishaw, sir David McMurtry řekl:
„Po mnoho let se John Deer a já snažíme vybudovat společnost odlišnou od všech ostatních. Odlišnou v tom, jak aplikujeme technologie, aby opravdu řešily výrobní problémy. Odlišnou v tom, jak dlouhodobě investujeme. Odlišnou v tom že se snažíme raději sami dobře vyrábět než nakupovat u subdodavatelů. Odlišnou v tom, že jsme partneři ve snaze o uspokojení zákazníka.

K dodávání inovací jsme vystavěli tým nadšený pro aplikaci nejnovějších vědeckých a strojírenských poznatků. Pracujeme v oblastech vývoje mechanických a elektronických součástí, software, optiky, laserů, řícících systémů a výzkumu materiálů. Neustále hledáme cesty k aplikování nejnovějších technologií tak, abychom uspokojili potřeby našich zákazníků. Průkopnická a netradiční řešení jsou srdcem naší obchodní strategie. To je to, co jsme vždy dělali a co bychom rádi pomohli dělat i Vám.“

Renishaw v ČR a na Slovensku

Společnost Renishaw je na českém a slovenském trhu přítomna od roku 1994. V uplynulých 18 letech jsme měli možnost spolupracovat s mnoha vynikajícími českými a slovenskými firmami. Máme zákazníky v malých ryze českých firmách i v místních pobočkách velkých nadnárodních skupin. Dodali jsme naše metrologická řešení výrobním závodům, výzkumným organizacím i školám. Jsme partnery pro většinu výrobců a dovozců obráběcích strojů v ČR i SR. Naše výrobky se používají v rozličných aplikacích, jako je automatizace strojního obrábění, souřadnicové měření, Ramanova spektroskopie, kalibrace strojů, odměřování polohy pohybových mechanismů a mnoha dalších. Ve všech těchto oblastech se snažíme být dlouhodobým partnerem a nabízíme vynikající výrobky, které splňují současné i budoucí potřeby našich zákazníků, to vše s přístupnou, odbornou technickou a obchodní podporou.

V současné době usilovně pracujeme na dalším rozvoji našich aktivit v České Republice a na Slovensku. V loňském roce jsme založili novou dceřinnou společnost na Slovensku. Přijali jsme několik nových spolupracovníků pro obchodní i technickou podporu našich zákazníků v ČR a SR. Expandujeme...

Expandujeme a hledáme

Abychom mohli realizovat naše plány do budoucna, a našim zákazníkům poskytovat ještě lepší služby a podporu než dosud, potřebujeme doplnit náš tým o nové spolupracovníky.

Právě teď hledáme Prodejního technika pro region západních Čech a Aplikačního technika pro instalace sond na obráběcí stroje.

Prodejní technik

Náš ideální kandidát má zkušenosti s CNC stroji jako technolog nebo CNC programátor. Baví jej obrábění a ačkoliv je na svém současném pracovišti nepostradatelným, chce dále profesně růst. Umí zvolit technologii obrábění, dokáže naprogramovat CNC stroj a vybrat vhodné nástroje. Vyzná se v materiálech a dokáže číst technické výkresy. Dokáže komunikovat s lidmi a je připraven cestovat.

Bydliště kandidáta předpokládáme západně od Prahy, například v Plzni, Teplicích, Ústí nad Labem.

Očekáváme schopnost komunikace v angličtině.

Aplikační technik

Náš ideální kandidát je elektrikář se znalostí technologie obrábění nebo technolog schopný zapojovat elektrická zařízení. Baví jej technika, elektronika a má osvědčení „Vyhláška §50“. Umí číst technické a elektrotechnické výkresy a vyzná se v programování strojů a zařízení.

Dokáže komunikovat s lidmi a je připraven cestovat.

Očekáváme schopnost komunikace v angličtině.

Pokud máte zájem o práci pro společnost Renishaw, pošlete prosím svůj životopis v češtině na e-mailovou adresu: czech@renishaw.com.