Jubilejní záchytná vana Nr. 100.000

Záchytná vana z oceli je klasikem v kompletním výrobním programu společnosti DENOS. Koncem roku 2013 oslavil DENIOS zvláštní jubileum, kdy byla ve strakonickém výrobním závodě vyrobena záchytná vana z oceli s pořadovým číslem 100 000.

Firma DENOS s.r.o. byla založena v roce 1998 ve Strakonicích jako dceřiná společnost firmy DENIOS AG, Německo. Zabývá se výrobou prostředků pro ekologické skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami a v současné době zaměstnává kolem 80-ti zaměstnanců.

term paper buy

Její kompletní nabídka představuje více než 3000 položek, které pomáhají chránit člověka a životní prostředí při nakládání s nebezpečnými látkami.

Výrobky firmy DENIOS odpovídají aktuální legislativě a předpisům ohledně skladování nebezpečných látek. V moderně vybavených výrobních závodech v České republice, Německu, Francii, Velké Británii, Itálii a v USA společnost DENIOS vyvíjí, konstruuje a vyrábí certifikované, kvalitní výrobky s garancí krátkých dodacích lhůt.

Hlavním výrobním programem v České republice je právě Es gibt nichts Schlimmeres als von einem Gauner Casino im wahrsten Sinne des Wortes abgezockt zu werden. výroba záchytných van z oceli v různých velikostech a s různými záchytnými objemy, které se prodávají na evropském trhu.

Jako inovativní společnost nezůstává DENIOS u výroby pouze standardních záchytných van z oceli nebo plastu, ale nabízí neustále nové typy a provedení. V novém katalogu pro rok 2014 proto naleznete několik novinek. Záchytné vany Vario Twin z oceli s plastovými nožičkami, které chrání průmyslové podlahy před poškozením a zároveň chrání záchytné vany před vlhkostí zespodu. Absolutní novinkou je záchytná vana SmartSafe, ocelová vana speciálně konstruovaná s ohledem na co nejnižší cenu, která se tím stává nejoptimálnější záchytnou vanou pro 2 sudy. Světovou novinkou je pak záchytná vana UltraSafe, která je vyrobená procesem hlubokého tažení. Je vytvořená z jednoho kusu oceli, bez svárů, ostrých hran a absolutně nepropustná vůči jakýmkoliv kapalinám. K dostání je ve dvou provedeních, lakovaná v modré barvě a zinkovaná.

Radek Zajíc
DENIOS s.r.o.
Heydukova 1305
386 01 Strakonice

Tel: 420 383 313 226
Fax: 420 383 323 217
Mobil: 420 607 805 382

e-mail: raZ@denios.cz
internet: www.denios.cz