Nastavení dodavatelských konceptů v PMP PAL

Společnost Aimtec poskytne konzultaci a nastavení modulu SD v SAP ERP u indické firmy PMP PAL International

Společnost Aimtec realizuje další projekt v automobilovém průmyslu. Tentokrát byla zahájena spolupráce v oblasti modulu SD (obchod a distribuce) v SAP ERP, v rámci které dojde k nastavení dodavatelských konceptů v českém závodě indické firmy PMP PAL International. Cílem projektu je plně automatizovat příchozí a odchozí zprávy a splnit požadavky automobilek v oblasti dodacích listů a etiket. Přínosem bude úspora lidské práce, eliminace chyb a plné využití podnikového informačního systému SAP.

Dodavatelské koncepty pro VW, ŠKODA, GM a PSA

Společnost PMP PAL International se obrátila o pomoc při nastavení systému SAP na dodavatele firmu Aimtec. Aimtec je dlouholetým lídrem na poli IT řešení v automobilovém průmyslu a současně poskytuje zákazníkům SAP řešení. PMP PAL v současné době právě zmiňovaný informační systém ve svém českém závodě u Prahy implementuje. Předmětem obchodního vztahu s firmou Aimtec je konzultace a nastavení dodavatelských konceptů v distribučním modulu SD. Jedná se o koncepty VDA 4902/4912 a 4939, pick up sheetů pro GM a CALDEL pro automobilku PSA. Zároveň proběhne konzultace k self-billingu.

Termín a výhled do budoucna

Projekt probíhá na podzim 2013. V budoucnu je plánována hlubší spolupráce se společností Aimtec v dalších oblastech informačního systému SAP. Konkrétně je zamýšlen posun v procesech vztahující se k modulu PP (plánování výroby) a QM (kvalita).

PMP PAL International s.r.o.

Česká pobočka PMP PAL International s.r.o. sídlí v Klecanech u Prahy. Představuje jediný výrobní závod indického koncernu PMP v Evropě. Kromě tohoto místa vlastní společnost tři závody v Indii. Vyrábí kompletní stěračové soupravy a ovládací systémy oken pro osobní automobily a užitková vozidla a malé stejnosměrné motory. Společnost dodává komponenty do automobilek Volkswagen, ŠKODA Auto, Fiat, Suzuki, Peugeot-Citroen a Volvo. Zákazníky jsou také výrobci zemědělských a stavebních strojů, například John Deere nebo Tata Motors.

www.aimtec.cz