Nejvyšší flexibilita při skladování nebezpečných látek

Systémové kontejnery DENIOS jsou flexibilní a můžou být variabilně přizpůsobeny skladovaným nebezpečným látkám. Integrovaná záchytná vana se postará o bezpečné zachycení případných úkapů nebezpečných látek. Pokud budou skladovány žíravé látky, měly by být použity záchytné vany z plastu nebo nerezu s patřičnou odolností. Pro skladování hořlavých látek jsou vhodné kontejnery s přirozeným větráním. Všechny systémové kontejnery jsou z důvodu optimalizace skladovacích míst přizpůsobené pro typizované druhy skladovaných nádob.

Systémové kontejnery DENIOS nabízí mnoho výhod: skladování většího množství nebezpečných látek na volném prostranství, minimalizaci investičních nákladů na skladovací místo, vybavení odpovídající daným druhům nádob, záchytné vany ve spodní skladovací rovině, skladování nejrůznějších látek veškerých tříd ohrožení vody - za předpokladu dodržení specifických skladovacích předpisů.

Výrobní program systémových kontejnerů DENIOS v sobě skrývá vedle všeobecných výhod také mnoho detailních řešení: až 3 skladovací roviny nad sebou, jednostrannou obsluhu z přední strany, nebo dvojnásobnou konstrukční hloubkou pro oboustrannou obsluhu, vanové vložky pro skladování agresivních médií, posuvné, křídlové případně roletové dveře nebo plastové posuvné plachty, speciální tepelná izolace pro skladování látek citlivých na změnu teploty.

DENIOS systémové kontejnery jsou konstruovány s přirozeným způsobem větrání. Díky sadě protipožárních doplňků, které si můžete objednat jako příslušenství, bude každý kontejner (s křídlovými nebo posuvnými dveřmi) při umístění dle platné legislativy vhodný na skladování hořlavých látek. Protipožárními doplňky je možné kontejner dovybavit i později. Díky tomu je možné najít vždy to správné řešení pro různé účely využití. K dispozici jsou různé typové řady a varianty.

DENIOS je světový specialista na ochranu životního prostředí a bezpečnost práce. Sklady nebezpečných látek, technické a bezpečnostní prostory a dalších mnoho produktů podporuje naše zákazníky při plnění jejich podnikových povinností. Od malých řešení po velké sklady, každý produkt vzniká ve vlastní výrobě DENIOSu, je certifikován a odpovídá aktuální legislativě. Rozsáhlou nabídku našich výrobků, informace ke skladování a manipulaci s nebezpečnými látkami a aktuální zákony naleznete na našem webovém portále www.denios.cz .

DENIOS s.r.o.
Radek Zajíc
Heydukova 1305
386 01 Strakonice
383 313 225
raz@denios.cz