Nordson EFD otvírá novou předváděcí místnost a laboratoř v Praze

Nordson EFD, společnost Nordson (NASDAQ: NDSN), oznamuje, že otvírá novou předváděcí místnost a laboratoř v Praze. Předváděcí místnost se nachází na okraji Prahy, blízko dálnice na Brno. Je to jedna z mnoha iniciativ, kterými společnost EFD hodlá oslavit své 50. výročí.

Nový prostor s rozlohou více než 60 m2 umožní poskytovat místní podporu širokému portfoliu produktů EFD. V předváděcí místnosti budou zaměstnanci moci ukázat náročnější řešení dávkovacích systémů než při standardním předvádění u zákazníka. Na tomto místě se budou moci konat školení, porady zaměstnanců nebo prodejní prezentace a hlavně provádět laboratorní testy a zkoušky dávkování, což zvýší celkovou efektivitu práce a zrychlí firemní servis na trzích ČR a SR.

„Tento showroom se špičkovým vybavením má nejen obrovský význam pro přítomnost společnosti EFD na místním trhu, ale umožní nám také lépe navázat přímé kontakty s našimi zákazníky, “ vysvětluje Imre Varga, regionální ředitel pro střední a východní Evropu. „ Naším cílem je využít všech výhod, které nám tento prostor nabízí. “

Podrobnější informace najdete na webu společnosti Nordson EFD na adrese www.nordsonefd.com, www.facebook.com/NordsonEFD, nebo www.linkedin.com/company/nordson-efd, nebo si je vyžádejte e-mailem na adrese info@nordsonefd.com, popřípadě volejte +420 267 913 182.