Optimální péče o zákazníky díky lokální přítomnosti v ČR

Dürr Ecoclean posiluje obchodní a servisní aktivity v České republice a na Slovensku

Od 1. března 2013, Dürr Ecoclean GmbH uskutečňuje všechny své obchodní a servisní aktivity na českém a slovenském trhu prostřednictvím dceřiné společností DŰRR ECOCLEAN spol. s r.o. se sídlem v Oslavanech – Padochově, okres Brno-venkov.

Výroba strojů a zařízení Dürr Ecoclean pro průmyslové čištění, která se úspěšně uplatňují nejen v automobilovém průmyslu, ale i v ostatních odvětvích, začala v padochovském závodě již v roce 1995. Od března 2013 se rozsah poskytovaných služeb značně rozšiřuje. Kromě tradiční výroby budou z tohoto závodu řízeny veškeré prodejní aktivity a servisní podpora pro zákazníky v České republice a na Slovensku. „Vzhledem k dlouholeté přítomnosti značky Dürr Ecoclean na místním trhu je pro nás rozšíření služeb zákazníkům v České republice a na Slovensku dalším logickým krokem. Ten odráží značný význam, který pro nás oba uvedené trhy mají”, vysvětluje Dr. Uwe Anton Schubert, obchodní ředitel společnosti Dürr Ecoclean GmbH, který řídí globální obchodní aktivity.

Komplexní služby – rychle a efektivně

Kromě zákaznické podpory, prodeje strojů a jejich prvního uvedení do provozu, mezi služby zajišťované  českou dceřinou společností patří také renovace, modernizace, servisní údržba a dodávky náhradních dílů. To vše je zajišťováno kvalifikovanými pracovníky vybavenými potřebným nářadím a přístroji. Efektivní zákaznická podpora je nyní zaručena komunikací v rodném jazyce, a také krátkou reakční dobou díky místní přítomnosti. Další výhodou služeb poskytovaných z jednoho lokálního centra spočívá v lepší asistenci zákazníkům k dosažení požadovaných nároků na čistotu dílů. „Dodavatelé pro automobilový průmysl a výrobci originálních dílů pro jiná odvětví čelí stále vyšším nárokům na požadovanou čistotu a současně minimálnímu dopadu výroby na životní prostředí. Z důvodu efektivního plnění obou těchto požadavků je nezbytná podpora ze strany dodavatelů výrobních zařízení. Právě v této oblasti chceme sdílet odpovědnost za dosažení cílů společně s našimi zákazníky v České republice a na Slovensku“, říká Dr. Uwe Anton Schubert.

Na obou uvedených trzích roste poptávka po technologiích využívajících k čištění modifikované alkoholy a uhlovodíky. Takové stroje pak mohou dosáhnout vysokých hodnot čistoty dílů při současném dodržení nároků na ekologický a ekonomický provoz. Navíc portfolio produktů společnosti Dürr Ecoclean zahrnuje čístící technologie na vodní bázi, systémy vyhovující čištění pomocí perchlorethylénu a zařízení pro řešení problematiky filtrace, případně automatizace.

Kontakt: DÜRR ECOCLEAN spol. s.r.o., Jan Musil, jednatel společnosti, Padochov 228, CZ-66412 Oslavany-Padochov, tel.: +420 (0) 546 123 700, e-mail: jan.musil@ecoclean.durr.com, www.durr-ecoclean.com