Pracovníci oboru spojovacích a upevňovacích technologií se těší na veletrh Fastener Fair Stuttgart 2015

6. mezinárodní výstava průmyslu spojovacích a upevňovacích technologií Fastener Fair Stuttgart 2015, která proběhne ve dnech 10.–12. března 2015, bude opět místem, kde se sejdou pracovníci odvětví, které hraje klíčovou roli v průmyslové výrobě a stavebnictví. Bez spojovacích a upevňovacích technologií by se rozpadl svět!

Veletrh Fastener Fair Stuttgart zahrnuje všechny aspekty průmyslu spojovacích a upevňovacích technologií a je určen hlavně pro maloobchod a výrobce. Výstava nabízí následující produkty a služby: průmyslové spojovací a upevňovací materiály, stavební upevňovací prvky, montážní a instalační systémy, technologie výroby spojovací techniky, zařízení pro skladování, distribuci a výrobu a také informační služby.

Cílovými návštěvníky výstavy budou hlavně velkoobchodníci, dealeři, dodavatelé a výrobci. Pro tyto odborníky tento obchodní veletrh představuje klíčové místo k zajištění produktů a řešení, k vytváření nových a udržení stávajících obchodních vztahů, k výměně odborných zkušeností a rozeznání nejnovějších průmyslových trendů.

Zatím největší Fastener Fair Stuttgart 2015 se nachází na čisté výstavní ploše 18 000 m2 ve čtyřech halách výstavního centra Stuttgart Messe Trade Fair Centre. Přibližně 800 vystavovatelů ze 40 zemí představí nejnovější prvky technologického vývoje spolu s konvenčními systémy ze všech oblastí spojovacích a upevňovacích technologií. Mimo Německa jsou mezi hlavními zastoupenými evropskými státy Itálie, Velká Británie, Turecko, Nizozemsko a Španělsko. Vystavovatelé z Asie přijedou hlavně z Tchaj-wanu, Číny, Indie a Jižní Koreje.

Již brzy bude vydána brožura pro návštěvníky obsahující užitečné informace a aktuální seznam vystavovatelů; brožuru bude možné stáhnout z webu www.fastenerfair.com/stuttgart.

Veletrh Fastener Fair Stuttgart 2015 proběhne v halách č. 4, 6, 8 a C2 v centru Stuttgart Messe Trade Fair Centre. Brány výstavy budou otevřeny od úterý 10. března 2015 do čtvrtka 12. března 2015, od 9.00 do 17.30 hod. Při registraci online je cena vstupného €25 a přímo u vstupu €35.

Společnosti, které chtějí na Fastener Fair Stuttgart 2015 vystavovat mohou o další informace o účasti požádat na webu výstavy: www.fastenerfair.com/stuttgart

Susanne Neuner, ředitelka PR a marketingu
Fastener Fair Press Office, Mack Brooks Exhibitions Ltd
Romeland House, Romeland Hill, St Albans, Herts AL3 4ET, Spojené království
Tel. +44 (0) 17278 14400
Fax. +44 (0) 17278 14401
e-mail: press@mackbrooks.co.uk