Profesionální hydraulické nářadí a systémy

Značka POWER TEAM® je již několik desítek let synonymem pro kvalitní a spolehlivé zařízení, které se používají v údržbě, montážích, servisech a v mnoha dalších odvětví průmyslu. Mnohé z náročných zvedacích, lisovacích a stahovacích prací si již nedovedeme představit bez těchto „silných pomocníků“.

Dlouholetá tradice a neustálý vývoj nám dokazuje široký výběr zvedáků, ručních a elektrických čerpadel, lisů, mechanických a hydraulických stahováků a mnoho dalšího speciálního nářadí.

Příkladem může být nová řada kompaktních hydraulických stahováků řady Grip-O-Matic. Tyto stahováky s nosností 6, 8, nebo 11 tun jsou vybaveny masivními čelistmi, hydraulickým válcem a vestavěnou pumpou. Stahovák může být použit též ve spojení se stahovacími tyčemi a deskou.

Další ze zajímavých novinek je řada malých heverů „Sidewinder“. Tyto hevery slouží ke zvedání v omezeném prostoru k rozpínání a ke stahování. Pro zvedání těžších břemen lze využít hevery s nosností až do 110 tun a klasické hydraulické válce. Ty díky použitému tlaku 70 MPa dosahují nosnosti až 500 tun. Na výběr jsou válce mnoha zdvihů, válce jednočinné s vratnou pružinou, dvojčinné, s pojistnou maticí a též válce duté.

Pro pohon hydraulických válců jsou k dispozici ruční pumpy, agregáty s elektrickým, vzduchovým nebo spalovacím motorem. Velká škála ventilů, rozvodných bloků a příslušenství umožňuje sestavit obvody pro ovládání několika válců.

Pro strojní údržbu je nepostradatelným pomocníkem dílenský lis. Tyto lisy canadian pharmacy s nosnostmi 10 až 200 tun rovněž najdete v programu POWER TEAM. Jednoduchá a přesto robustní konstrukce s přestavitelným stolem je předurčuje pro rozličné lisovací operace, děrování, ohýbaní a stříhání.

Prodej a technické poradenství v oblasti hydraulického nářadí zajišťují pracovníci firmy ULBRICH Hydroautomatik s.r.o. Ti Vám také rádi poradí v oblasti hydraulických prvků a systémů, mazání pomocí speciálních maziv Molykote® a tlumičích nárazů.

ULBRICH Hydroautomatik s.r.o.
Kamenice 557, 251 Štiřín
tel: 323 673 046, fax: 323 673 047
e-mail: ulbrich@ulbrich.cz
www.ulbrich.cz