Siemens nabízí zdarma 30-denní zkušební verzi softwarů Tecnomatix Plant Simulation a RobotExpert

Společnost Siemens nově umožňuje bezplatně vyzkoušet po dobu 30-dnů softwary Plant Simulation a RobotExpert z portfolia určeného pro digitální řízení výroby. Výrobní firmy tak mají možnost zhodnotit přínosy digitální továrny pro jejich podnikání.

„Průmyslová data ukazují, že výrobci mohou zvýšit produktivitu logistického systému až o 20% pomocí softwaru pro simulaci provozu; robotická simulace může zase zvýšit výkonnost dílenských robotů,“ řekl Tom Hoffman, ředitel marketingu, Manufacturing Engeneering Software, Siemens PLM Software. „Tím, že nabízíme zdarma 30-denní zkušební verzi, si mohou výrobci sami vyzkoušet  jak jejich podniky mohou těžit z používání digitálních výrobních aplikací Tecnomatix.”

je nástrojem pro simulaci diskrétních událostí používaný pro plánování logistiky a analýzu výkonnosti výroby. Plant Simulation je objektově orientovaný 3D modelovací nástroj používaný k provedení simulace diskrétní události a mapování hodnoty dráhy.

je snadno použitelná robotická simulace a off-line programovací software, který pomáhá výrobcům plánovat a efektivně řídit průmyslové robotické systémy. Software může fakticky optimalizovat robotické procesy, a tím snižovat dobu nastavení systému, minimalizuje prostoje a zvyšuje výkonnost dílenských robotů. Bezplatná 30-denní zkušební licence Plant Simulation a RobotExpert je ihned ke stažení zdarma po vyplnění formuláře na www.siemens.com/plm/free-plantsimulation a www.siemens.com/plm/free-robotexpert.

Siemens PLM Software, je obchodní jednotka společnosti Siemens Industry Automation Division a jeden z hlavních světových dodavatelů softwaru a služeb pro řízení životního cyklu výrobků (PLM) se 7 miliony licencovanými pracovišti a více než 71 000 zákazníky po celém světě. Sídlí v texaském Planu a spolupracuje s dalšími společnostmi, jimž dodává otevřená řešení, která pomáhají přetvářet nápady v úspěšné produkty. Pro více informací o produktech a službách Siemens PLM Software navštivte www.siemens.com/plm.