Veletrh FOR ELECTRON se přesouvá na podzim

Mezinárodní veletrh elektrotechniky, elektroniky a energetiky – FOR ELECTRON 2013 se bude konat 19. – 21. listopadu 2013 v PVA EXPO PRAHA Letňany. Souběžně s ním se budou konat veletrhy FOR ELECTRON MOTION – 1. veletrh elektromobilních, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury, FOR ENERGO – 2. mezinárodní veletrh výroby a rozvodu elektrické energie a FOR AUTOMATION – 2. mezinárodní veletrh automatizační, regulační a měřicí techniky. Hlavním důvodem změny je poptávka vystavujících firem těchto oborů po podzimním veletrhu v Praze a také absence veletrhu s tímto zaměřením v regionu hlavního města.

Minulý ročník veletrhu FOR ELECTRON a premiéra veletrhů FOR ENERGO a FOR AUTOMATION v roce 2012 potvrdily, že obory elektrotechniky, energetiky a automatizace mají v Praze své místo. Veletrhy tak navštívilo 16 842 návštěvníků, kteří měli možnost zhlédnout novinky a produkty 326 vystavujících firem z 10 zemí světa.

Vzhledem k přesunutí termínu dalšího ročníku na listopad budou mít vystavující společnosti dostatek času na přípravu a veletrhy tak budou místem, kde představí své novinky a trendy z oboru. Pozitivní je také zachování cenové politiky a dalších výhod pro vystavující firmy. První uzávěrka přihlášek, kdy vystavovatelé mohou využít zvýhodněných cenových podmínek je 30. 4. 2013. Samozřejmostí zůstává libovolný počet vstupenek na veletrh pro vystavovatele zdarma a to jak v tištěné, tak i elektronické podobě nebo možnost konzultace umístění expozice.

Další novinkou pro rok 2013 je specializovaný veletrh na téma elektromobility – FOR ELECTRON MOTION. Veletrh nabídne jedinečnou přehlídku elektrických, hybridních dopravních prostředků a infrastruktury. Návštěvníky čekají testovací jízdy s elektromobily a hybridy, představení technologií a vizí budoucnosti v ekologické dopravě, doprovodný program za účasti odborníků z oblasti elektromobility a také praktické zkušenosti s provozem elektromobilů.

Veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí. Záštitu nad veletrhem převzali opět Ministerstvo průmyslu a obchodu nebo Svaz průmyslu a dopravy České republiky.

V současné době je již také pečlivě připravován doprovodný program souběžných veletrhů ve spolupráci s odborníky a mediálními partnery. Nebudou samozřejmě chybět veletržní soutěže pro návštěvníky, ani soutěže o nejinovativnější výrobek GRAND PRIX a o nejzdařilejší expozici TOP EXPO pro vystavovatele.

Jednotlivé veletrhy budou podpořeny mediální kampaní nejen v České republice, ale také v zahraničí včetně intenzivnější propagace v okolních státech.

V tuto chvíli je již možné se na veletrh přihlásit. Kompletní přihláškovou dokumentaci včetně cen najdou zájemci na stránkách veletrhů - www.electroncz.cz, www.forenergo.cz, www.forautomation a www.forelectronmotion.cz.

Více informací naleznete také na www.abf.cz 

ABF, a.s., Mimoňská 645, 190 00 Praha 9, tel: +420 225 291 136, e-mail: electron@abf.cz