X-Rite Pantone investuje do exkluzivních přímých výhod pro zákazníky a partnery z oblasti zpracování plastů

  • X-Rite Pantone převádí investice určené na plastářský veletrh do přímých výhod pro své zákazníky a partnery
  • Nabídka zahrnuje bezplatné školení, exkluzivní produktové slevy a možnost prověření účinnosti výrobních procesů s ohledem na barevnost
  • Celý program je založen na individuálních slevových kódech, které lze získat prostřednictvím internetové platformy “World of Plastics”

X-Rite Pantone, největší světová vývojová a výrobní firma zaměřená na systémy správy barev a barevnou komunikaci, se rozhodla převést investice určené na plastářský veletrh do přímých výhod pro své zákazníky a partnery, kterým výměnou za finanční a časový vklad do přímé účasti na výstavě nabízí bezplatná školení, exkluzivní produktové slevy a možnost prověření účinnosti výrobních procesů s ohledem na barevnost. Celý program lze získat prostřednictvím internetové platformy “World of Plastics”: www.xrite.com/worldofplastics.

“Jsme přesvědčeni, že coby přední světový výrobce, musíme nabídnout našim zákazníkům čas od času něco nového. Namísto přítomnosti na výstavě chceme investovat do našich klientů a nabídnout jim náš čas, odbornost a exkluzivní produktové slevy”, vysvětluje Francesco Tomasello, vice-prezident pro prodej a marketing s odpovědností za EMEA a jižní Asii.

Na webových stránkách X-Rite Pantone’s World of Plastics naši klienti získají přímé obchodní výhody a finanční prospěch, který jim umožní posílit produktivitu, omezit výrobní ztráty, snáze celosvětově komunikovat barevná zadání a dosahovat lepších výsledků díky dokonalejší specifikaci a standardizaci barev.

Bezplatné e-školení

X-Rite Pantone spustí počátkem září bezplatná e-školení, umožňující zákazníkům posílit vazby v rámci svého dodavatelsko-odběratelského řetězce. Program odstartuje exkluzivní Pantone webinář zaměřený na design a barevné trendy v plastyzpracujícím průmyslu a bude pokračovat dalšími webináři na téma barevné kvality, barevné stálosti, recepturování a on-line měření. Webinářová služba je rovněž k dispozici asociacím a partnerům, kteří mohou realizovat vlastní webinář organizovaný a podpořený odborníky na barevnost z řad X-Rite Pantone. Zaregistrovaní klienti mohou navíc obdržet certifikát v teorii barev a získat samostatný internetový trénink „Rozumíme číslům barev“.

Bezplatné prověření účinnosti výrobního procesu

Zákazníci rovněž obdrží bezplatný konzultační servis specificky zaměřený na efektivní měření barev v rámci celého výrobního procesu. Každý člen týmu X-Rite Pantone věnuje 80 hodin svého času výhradně zákazníkům z oblasti zpracování plastů. Vytvoří se tak reálná časová výhoda pro ty, kteří se zaregistrují na portále World of Plastics.

Exkluzivní produktové slevy

X-Rite Pantone převádí náklady do veletrhu do přímých finančních výhod pro své klienty tím, že jim nabídne exkluzivní slevy na produkty zaměřené na dosažení dokonalé barevnosti během celého procesu zpracování plastů – od barevné inspirace a designu, přes specifikaci a recepturování požadovaných barevných odstínů až po jejich realizaci a kontrolu v produkci. Výhody v podobě cenový slev budou platné až do února 2014, což zákazníků umožní zvýšenou flexibilitu jejich rozhodování.

Celá paleta exkluzivních nabídek – bezplatné e-školení, bezplatné prokonzultování výrobního procesu a exkluzivní produktové slevy – bude zpřístupněna pouze těm, kteří se zaregistrují na stránkách World of Plastics. Zaregistrovaní obdrží osobní slevový kód, jenž je oprávní nabízených výhod využít.

Francesco Tomasello poznamenává: “Plastářství je jedním z našich nejvýznamnějších trhů. Program World of Plastics nám umožní podělit se o nejlepší postupy, věnovat se vzdělávání trhu a promyšlené součinnosti s klienty v delším časovém horizontu. Rozsáhlý program rovněž zahrnuje uvedení nového ručního zařízení, které bude zaregistrovaným zájemcům exkluzivně prezentováno. Opravdu si myslím, že tento program je tak dobrý, že by bylo hříchem se jej neúčastnit.“

O X-Rite

X-Rite, Incorporated, je předním světovým výrobcem řešení zaměřených na vědu a technologii barev. Společnost, jejíž součástí je rovněž Pantone coby vůdčí určovatel barevných trendů v průmyslu i módě, vyvíjí, vyrábí a prodává inovativní řešení pro měření a kontrolu barevnosti jako jsou měřicí zařízení, programové aplikace či barevné standardy včetně komplexní technické podpory. Odbornost firmy X-Rite při návrhu, výběru, měření, recepturování a komunikaci barevných odstínů pomáhá uživatelům hned napoprvé a pokaždé docílit správných barev, což se nutně projeví zvýšenou kvalitou a snížením nákladů. X-Rite slouží celé řadě oborů zahrnující polygrafii, obalovou výrobu, fotografii, grafický design, video, automobilový průmysl, produkci nátěrových hmot, plastů či textilu, jakož i dentální a medicínskou techniku. Další informace lze získat na stránkách www.xrite.com.

O Pantone 

Pantone LLC, pobočka v úplném vlastnictví X-Rite, Incorporated, je již téměř 50 let světově uznávanou autoritou ve věcech barevnosti, poskytuje profesionálním návrhářům produkty a služby sloužící barevné pestrosti a kreativitě. Coby zdroj barevné inspirace Pantone rovněž nabízí designérsky inspirativní produkty a služby spotřebitelům v oblasti nátěrových hmot. Více informací naleznete na www.pantone.com.